КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Металеві балконні огорожі

Перш ніж почати ремонтні роботи на балконі фахівці завжди оцінюють стан балконної плити і парапету. Якщо плита має високий ступінь зносу, то огорожа повністю знімається і проводиться відновлення плити із застосуванням бетонної стяжки. Потім зводиться парапет з металу.

Парапет може пройти процес зміцнення або повної заміни. Металева конструкція закріплюється за допомогою швелерів в стіну будівлі, на яку в подальшому доводиться велика частина навантаження. Парапет з металу виготовляється за допомогою зварювання труб, швелерів і куточків. Він закріплюється в стіну будинку швелерами більш, ніж на 10 см. Якщо замовники бажають здійснити винос за рівнем підвіконня, то до балконної огорожі приварюється конструкція з металевих куточків у вигляді косинки. Поверх неї надалі укладається підвіконня, фасадна частина парапету обшивається сайдингом або профлистом чи вагонкою. З внутрішньої сторони металевий парапет утеплюється одним із сучасних матеріалів - мінеральною ватою або пінопластом, а також здійснюється його парова і гідроізоляція. По краю нового огородження встановлюється скління.

Огородження на балкон з піноблоку

Піноблок є відмінним матеріалом для будівництва нового парапету на балконі, а також його застосовують у тих випадках, коли потрібно посилити захисні характеристики на балконі, внаслідок наявності дір і щілин. Піноблок укладають таким способом, щоб зрівняти рівень нижньої і верхньої плити, якщо в цьому є необхідність.

Піноблок, по суті, являє собою пористий камінь штучного походження. По своїй вазі він набагато поступається цеглі, але володіє багатьма властивостями, які роблять його ідеальним матеріалом для створення балконного огородження:

Міцність

Морозостійкість

Чудові теплоізоляційні властивості

Відповідність пожежної безпеки

Після установки огорожі, із зовнішнього боку його обшивають вініловим сайдингом або профільованими листами. До такого огорожі не складно виконати винос по підвіконню, приєднавши металеву конструкцію за допомогою швелерів, закріпивши їх в стіни будинку.

Фахівці оцінять стан вашого балкона і порекомендують, який тип огорожі стане для нього оптимальним.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті