КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Характеристики та властивості бетону.

Суміш - це добре перемішані і пропорційно підібрані компоненти, такі як наповнювачі, в'язка речовина і вода, а у випадках необхідності і спеціальні добавки. Бетонна суміш складається з наповнювачів (дрібних і великих), в'яжучої речовини (портландцемент і його аналоги) і води. При необхідності суміш може бути доповнена і іншими функціональними добавками. Розчин має задану легкоукладальність і приготований з дотриманням технології, повинен бути однорідним, тобто всі компоненти повинні бути рівномірно розподілені. Бетонний розчин може готуватися з використанням найрізноманітніших марок цементу, це залежить від області застосування. Вибір марки бетону визначається ступенем твердіння, необхідною міцністю і умовами експлуатації майбутньої бетонної конструкції. Тому перш ніж купити бетон, потрібно знати для яких саме конструкцій і споруд він буде використовуватися.

Характеристики бетону.

Легкоукладуваність - це показник, який визначається в момент заповнення форм рухливістю (плинністю). Таким способом перевіряють те, наскільки суміш має здатність деформуватися, при цьому зберігаючи цілісність.

Жорсткість характеризується часом вібрації, необхідної для ущільнення і вирівнювання, перевіряється за допомогою спеціального приладу.

Звязність. Даний показник характеризує здатність бетонної суміші зберігати однорідність при різного роду механічних впливів.

Функціональні добавки та пластифікатори - це речовини, які дозволяють у кілька разів збільшити рухливість розчину без підвищення вмісту цементу.

Властивості бетону.

Його властивості залежать від якості розчину, ущільнень і укладання. Щоб бетонна суміш добре ущільнювалася, не розшаровувася і укладалася, вона повинна мати рухливість і певну пластичність.

Легкоукладуваність - це найважливіший фактор при виборі механізму транспортування. Це особливо важливо при замовленні бетону з доставкою на будівельний майданчик, безпосередньо від місця його виготовлення. Варто також відзначити, що такі характеристики як рухливість і жорсткість, підбираються залежно від необхідного ущільнення, густоти армування, розмірів будівельної конструкції і способів укладання.

До фізичних властивостей відноситься водонепроникність, корозійна стійкість, морозожаростойкость, звукопровідность і теплопровідність, вогнестійкість і кислотність.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті