КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Характеристика сухої теплоізоляційної суміші Гідрохіт

Гідрохіт являє собою суху суміш, яка використовується для проведення гідроізоляційних робіт на поверхні збірних і монолітних споруд з бетону та залізобетону.

Переваги матеріалу:

  1. Сприяє підвищенню водонепроникності бетону, а також усуває капілярне проходження вологи в його структуру.
  2. Конструкція набуває додатковий захист від впливу агресивних середовищ.
  3. До складу матеріалу входять екологічно чисті і радіоактивні компоненти. Внаслідок цього його дозволено використовувати в господарсько-питному водопостачанні і в будівництві.

Що входить до складу Гідрохіта?

До складу сухої суміші входить спеціальний цемент, кварцовий пісок з певною гранулометрією, запатентовані активні хімічні добавки.

Підготовчі роботи на поверхні

Перед тим, як наносити Гідрохіт на бетонну поверхню, вона повинна бути очищена від пилу, бруду, нафтопродуктів. Іншими словами на ній не повинні знаходитися різні сторонні речовини, через які матеріал не зможе проникнути вглиб бетону.

З метою наявності в бетоні відкритих капілярів, поверхню потрібно обробити за допомогою води або піску під високим тиском. Надлишки води потрібно видалити. Перед тим, як наносити Гідрохіт, бетонну поверхню слід зволожити.

Приготування розчину

  1. Для приготування складу необхідно суху суміш змішати з водою в представленій пропорції: на 1 кг суміші припадає 400 г води.
  2. У суху суміш потрібно додавати воду, і протягом 2-х хвилин постійно помішувати розчин вручну або, використовуючи низькооборотну дриль.
  3. У результаті повинна вийти рідка сметаноподібна суміш.
  4. Потрібно готувати таку кількість розчину, щоб її можна було використовувати протягом півгодини.
  5. При цьому суміш потрібно постійно помішувати, щоб розчин зберіг свою первісну консистенцію.
  6. Додавати воду в готовий розчин не дозволяється.

Інструкція по застосуванню Гідрохіта

На свіжооштукатурену поверхню необхідно наносити Гідрохіт в два шари. Приготований розчин можна наносити на поверхню за допомогою валика або щітки з синтетичних волокон, а також методом розпилення. Другий шар Гідрохіта потрібно наносити на свіжий шар, але не відразу. Необхідно, щоб перший шар вже встиг схопитися. Приблизно, повинно пройти 2 години, але не більше 6 годин. Перед тим, як наносити другий шар, поверхню бетону необхідно зволожити.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті