КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Яку підсистему вентфасаду краще вибрати?

Фасадний матеріал кріпиться не на голу стіну, а на якусь основу. Вона повинна відповідати певним вимогам. Зазвичай для такої конструкції, як вент-фасади підсистема робиться з композитної панелі, можливо - з керамограніта. У неї є деякі особливості, про які знають фахівці відповідної сфери.

У чому - вигода пропонованого варіанту?

  1. У такої конструкції обов'язково є спеціально передбачений простір, він створюється посеред утеплювача і облицювальних шарів. Ця умова почасти вплинула на назву технології, дозволяючи вентиляції самостійно протікати у внутрішній частині. Завдяки цій особливості, якою володіють вент фасади підсистеми служать довго.
  2. Усередині зберігається сухе, провітрюване простір.
  3. При цьому, будівля має в результаті бути красивою, виглядати доглянутою.

Поєднувати всі ці вимоги, проводячи роботи самостійно, дуже складно. Цю роботу краще довірити професіоналам. Вони продумають кожну дрібницю, щоб у конструкції вент системи фасади були створені належним чином. Сам фасад навішується набагато швидше, але вимагає не менш глибоких знань інженерного характеру.

Як створюється підсистема вентильованого навісного фасаду? Маючи загальне уявлення про те, як проводиться подібна конструкція, набагато простіше зрозуміти кожен крок її встановлення. Для цього використовують різні матеріали. Є серії вент систем, фасади яких готуються для алюмінієвих композитних панелей. Вони не дуже міцні, досить легкі. Основою в даному випадку буде оцинкований лист. Він міцний, довговічний, не створює додаткового вагового навантаження.

Від чого залежать ціни на різні підсистеми? Від індивідуальних чинників. Зокрема, керамограніт і фіброплити - нелегкий вид облицювання. Для них потрібна більш надійна основа. Але економити в даному випадку не рекомендується. Бажано заздалегідь довідатися про те, які стандарти існують для подібних випадків.

Як продовжити термін служби будинку? Відомо, що такий варіант обробки носить яскраво виражений декоративний характер. Але і всередині приміщення мікроклімат поліпшується настільки, що потреба в ремонтних роботах помітно падає. В компаніях, що спеціалізуються на даному виді послуг добре знають, як активувати всі кращі властивості даної конструкції.

Природна вентиляція дуже важлива в більшості видів клімату. Вона бореться з вологістю, сухістю. А від вітру і холоду захищає прошарок теплоізоляції. Завдяки особливостям монтажу, стіна не відволожиться, вона збережеться від безлічі видів руйнувань. Взявши грамотну консультацію, легко визначитися - який обсяг робіт буде потрібно в даному випадку. Будівельні роботи від професіоналів - це гарантія вартого поваги результату.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті