КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Як утеплити стіни в будинку з бруса

Коли Ви починаєте будівництво будинку з бруса, то повинні пам'ятати, що в цьому трудомісткому процесі необхідно розглянути всі дії. У даній статті буде розказано про якісну обшивку стін. Це обов'язково потрібно зробити, щоб не замерзнути в холодну пору року. Крім того, дана стадія робіт входить в загальний план будівництва будь-якого дерев'яного об'єкта. Ви дізнаєтеся багато нового про обшивку стін методом сухої термоізоляції. У цьому випадку фахівці припускають здійснення кріплення до фасаду матеріалу, що забезпечує по-справжньому ефективну термоізоляцію. Далі Вам варто дізнатися докладну схему укладання даного виду утеплювача. Для початку слід натягувати пароізоляційну плівку вздовж стіни. Її основне призначення полягає в забезпеченні гарантованого захисту від вологи. Після цьог Вам варто придбати спеціальні любеля. За допомогою них до стіни рекомендується прикріпити утеплювач. Зверху проводяться монтажні роботи завдяки вітрогідрозахистній плівці.

Наступна дія - потрібно зробити обрешітку і, швидше за все, сайдинг. Якщо Ви задумали виконувати облицювання, то потрібно залишати невеликий 6-сантиметровий зазор між ізоляцією і зовнішнім матеріалом. В іншому випадку біля фундаменту і карниза необхідно зробити продухи. Вони бувають представлені у вигляді спеціальних отворів для того, щоб повітря краще циркулювало. При використанні пінопласту для утеплення стін, під час будівництва лазні з бруса, найкраще зупиніть свій вибір на матеріалі, що включає в себе пази. Якщо проводяться монтажні роботи, то вони здатні щільно з'єднувати плити один з одним. У свою чергу, укладання мінеральної вати виконується внахльост, причому, стики заклеюються будівельною стрічкою.

Тільки виходячи з переважаючою кліматичної зони, будівельник може визначити бажану товщину використовуваного матеріалу і загальну кількість його шарів. Втім, не забувайте про температуру всередині приміщення, тому що цей фактор теж має велике значення при утепленні. Даний вид робіт, описаний вище, рекомендується проводити в літній час, коли стоїть суха погода. Перед початком монтажних робіт слід всі зовнішні стіни обробити антипіреном і антисептиком. Процес утеплення стін зсередини необхідно виконувати в будь-який час за потребою. Даний вид робіт істотно зменшує первісну площу кімнат.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті