КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Як доглядати за пластиковими вікнами

Кілька десятиліть експлуатації без додаткових ремонтних робіт - термін, для пластикових вікон більш ніж реальний. Ви позбавлені від постійного підфарбовування і дрібного ремонту рами, як у випадку з дерев'яними вікнами - але це не означає, що ви позбавлені від необхідності стежити за станом вікон. Навіть пластик, стійкий до зовнішніх впливів, не зможе залишатися бездоганним під впливом механічної дії або високої температури. Набагато економніше вчасно поцікавитися тим, як доглядати за пластиковими вікнами, чим пізніше ламати голову, як їх дешевше замінити.

  1. Чим мити. Один з найлегших в обслуговуванні матеріалів, пластик можна привести в належний вигляд за допомогою будь-якого кухонного миючого засобу. Єдине застереження - якщо хочете уникнути мікротріщин, які через час неминуче погіршать зовнішній вигляд вікна, - не використовуйте сухі миючі. Так само неприпустимо використання агресивної хімії - від стану поверхневого захисного шару пластику залежить час служби вікон, а лужні або хлорні засоби можуть цей шар пошкодити або навіть повністю змити.
  2. Спеціалізовані засоби для догляду. Виробники вікон звичайно ж не могли не заповнити нішу засобів по догляду за ними. Тому в магазинах побутової хімії (або безпосередньо у виробника) ви можете знайти цілу лінійку засобів, покликаних усунути з поверхні пластику будь-які забруднення, ліквідувати можливі мікротріщини і відновити глянсову поверхню профілю. Перевага таких засобів - відсутність необхідності видаляти розводи на пластику, неминучі при митті господарським милом або кухонним миючим засобом.
  3. Контроль дренажної системи вікон. Кожна рама обладнана дренажними каналами, завдання яких - відводити вологу, яка просочилася всередину рами крізь ущільнювач. Частота очищення цих каналів буде залежати від того, наскільки чисте повітря у вашому районі; наскільки близько вікна знаходяться до проїжджої частини.

Не забувайте, що віконні рами - це ще не все вікно. Якщо ви підтримуєте в порядку пластик - не зайвим буде привести в порядок і все інше. Незважаючи на часте використання в квартирах жалюзі - не всі знають, як помити жалюзі правильно. І якщо про те, як відбілити тюль, вам можуть розповісти знайомі тітоньки та бабусі, то про догляд за жалюзі краще поцікавитися у більш інформованих джерелах. І нехай ви не завжди можете бути впевнені в компетентності інтернет-порадників - але з іншого боку, при критичному підході до інформації кількість порад в інтернеті неминуче переходить в якість.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті