КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Будівництво будинків з бруса. Як побудувати гарний і затишний будинок з бруса

Однією з найбільш затребуваних технологій дерев'яного домобудівництва на сьогоднішній день є будівництво будинків з бруса. Все частіше для зведення заміських котеджів використовується профільований брус. Це матеріал нового покоління, який виготовляється промисловим способом з деревини хвойних порід. У нашій країні для виробництва бруса найчастіше використовується сосна.

Будинки, побудовані з профільованого бруса, володіють великою кількістю переваг. У першу чергу, слід зазначити, що будинок з бруса представляє найбільш оптимальне співвідношення ціни і якості. Слід зазначити, що завдяки чудовим теплоізоляційним характеристикам, такий будинок дуже просто опалити і при цьому заощадити гроші. Протягом усього року в будинку з бруса підтримуються найбільш комфортні умови для проживання. Взимку в такому житлі вам не буде холодно, а влітку ви не будете страждати від виснажливої спеки, тому що в кімнатах буде свіжо і прохолодно.

Кілька слів варто сказати і про закладення фундаменту для будинку з профільованого бруса. Для легковагих споруд, в тому числі, і дерев'яних котеджів можна використовувати гвинтові палі. По-перше, такий фундамент може бути встановлений на складних типах грунту, крім кам'янистих. По-друге, вартість пальово гвинтового фундаменту цілком демократична і доступна для багатьох жителів нашої країни. Монтаж гвинтових паль займає кілька годин, а з встановленням фундаменту впораються дві три людини.

При зведенні будинку або лазні з бруса ви зможете заощадити ще й на оздобленні. Справа в тому, що брусові споруди самі по собі мають привабливий зовнішній вигляд і абсолютно не потребують проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.

Герметично правильні стіни роблять будинок з профільованого бруса, міцним, надійним і довговічним. Такі споруди дають мінімальну усадку, завдяки чому вселитися в будинок ви зможете відразу після завершення будівельних робіт.

Для того щоб будинок служив вам вірою й правдою протягом довгих років, його будівництво варто довірити професіоналам, що володіють великим практичним досвідом у даній сфері діяльності. На сьогоднішній день багато будівельних фірм здійснюють будівництво будинків і лазень під ключ, надаючи своїм клієнтам повний комплекс послуг з проектування, будівництва та проведення оздоблювальних робіт.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті