КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийen

Газобетон. Чим же він хороший?

Сучасні технології та матеріали, що так широко застосовуються сьогодні в будівництві, насправді не такі вже сучасні. Яскравим прикладом цьому може послужити такий популярний сьогодні будівельний матеріал, як газобетонні блоки.

Останнім часом використання цього матеріалу в цивільному та промисловому будівництві отримало особливо бурхливе зростання. І не спроста.

Блоки з газобетону мають відмінні теплоізоляційні властивості, що дозволяє при відносно невеликій товщині несучих конструкцій домагатися необхідних показників по теплоопору. У порівнянні з іншими матеріалами, традиційно використовуваними при зведенні несучих стін будівель, зокрема цеглою, бетоном, - конструкції з газобенних блоків значно легші, відповідно, тут можна досягти чималої економії при зведенні фундаменту будівлі.

Справедливості заради потрібно відзначити, продовживши порівняння газобетонних блоків з традиційним цеглою, що звичайно ж, міцність на стиск у них значно менша, і це мало-чи не єдиний недолік даного матеріалу. Саме тому блоки з газобетону при зведенні несучих конструкцій можуть використовуватися тільки в малоповерховому будівництві. Хоча сьогодні існують модифікації даного матеріалу зі значно більшими характеристиками міцності, і це дозволяє розширити сферу його використання.

Але з іншого боку, кращого матеріалу для перегородок внутрішніх стін і в мало- і в багатоповерховому будівництві не знайти. Адже дані блоки мають відмінну звукоізоляцію, у них хороші показники за паропроникностю та протипожежною безпекою. Одним словом, в приміщеннях зі стінами з газобетонних блоків і безпечно, і тепло, і тихо.

Технологія виготовлення матеріалів з газобетону допускає виробляти надзвичайно широкий асортимент продукції. Блоки з широкою лінійкою розмірів, з пазами і фасками, фасонні радіусні та профільні елементи, елементи фундаментів і монолітних поясів і т. п.
  Зведення конструкцій з даного матеріалу легке і просте, оскільки відхилення розмірів і ухилів поверхонь мінімальне, а самі блоки мають невелику вагу. Оскільки газобетонні блоки легко піддаються обробці ( пилкою, фрезою тощо), це дозволяє створювати з них самі вигадливі архітектурні рішення.

Повертаючись до початку статті, слід зазначити, що технологія виготовлення газобетону була винайдена ще в першій половині минулого століття. Тоді ж вона отримала широке застосування в будівництві в Європі, Америці, Азії та Австралії. На пострадянському просторі застосування газобетонних блоків зараз переживає друге народження. Крім всесвітньо відомих брендів, таких як Ytong, що мають свої представництва і виробництво у всіх куточках світу, створюються нові, в тому числі й вітчизняні підприємства по виготовленню продукції з цього прекрасного матеріалу.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті