КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Французькі натяжні стелі Clipso.

Французькі натяжні стелі Clipso здавна вважаються одними з найбільш якісних, а також довговічних серед усього розмаїття навісних стельових виробів. Безшовні натяжні стелі з'явилися на початку в Швеції, але саме французи відточили їх виробництво до досконалості. При цьому спосіб виготовлення французьких навісних стель вважається найвдалішим і донині, що надає їм ще більшої популярності.

Саме натяжні стелі Clipso найякісніші з усього французького виробництва. Хочеться також додати, що вибір з усього асортименту французьких стель дуже важкий, адже всі вони володіють своїми винятковими особливостями. При цьому виготовляються вони з усіх існуючих матеріалів: сатин, глянець та інші.

Натяжні стелі Clipso відповідають всім світовим високим вимогам і нормам, адже навіть те, що на них гарантія близько дванадцяти років, доводить багато чого. Звичайно, дана популярність породжує велику кількість конкурентів, а також підробок, але щоб уникнути цього, слід пам'ятати, що вони мають високу ціну і сертифікати, які підтверджують їх високу якість. Адже натуральні навісні стелі виготовляються тільки з екологічно чистих і високоякісних матеріалів, володіють антистатичним покриттям, яке не дозволяє осідати бруду на їх поверхні. До речі, подібний вид стельового покриття візуально вирівнює вашу базовий стелю.

Французькі натяжні стелі Clipso відмінно підійдуть для оформлення інтер'єру різноманітного стилю, якщо потрібно повне перетворення в максимально стислі терміни. У цьому відношенні ці навісні стелі служать дуже довго, при цьому їх встановлення досить просте. Крім цього, споживачеві гарантують найменшу кількість сміття при монтажі, що також важливо. Маса переваг у натяжних стель цієї серії: практичність, естетичність, надійність, екологічна чистота і приємна ціна.

Саме ці якості визначальні у натяжних стель Clipso. Крім цього, безшовні стелі цієї фірми мають таку властивість як збільшена вологостійкість, що дозволяє полегшити експлуатацію. Стелі дуже міцні, адже витримують величезні навантаження, які приходять з часом на кожен квадратний метр полотна. До того ж навісні безшовні стелі не піддаються запаленню, адже вони складаються зі спеціальної полівінілхлоридної плівки. Тому і термін служби в середньому становить близько п'ятнадцяти років.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті