Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Енергозбереження та теплоізоляційні матеріали. Мінеральна вата.

В наш час питання енергозбереження стоїть як ніколи гостро. Стрімко виснажуються і дорожчають традиційні енергоносії, - нафта, газ, вугілля і їм подібні. Ведуться активні пошуки альтернативних джерел енергії, вчені працюють над новими технологіями і способами вилучення і максимально ефективного використання тепла з вже існуючої сировини і нових видів палива.

Високі ціни на електроенергію, газ змушують конкретно кожного споживача замислитися над питанням, як максимально ефективно використовувати тепло, як звести до мінімуму його втрати в наших будинках, офісах і на виробництві. Адже саме там теплова енергія в першу чергу покликана створювати комфортні умови для нашого життя, роботи і відпочинку.
Останнім часом в будівництві з'явилося дуже багато технологій і матеріалів, що дозволяють створювати будівлі з дуже високими теплотехнічними характеристиками і значно покращувати їх у старих, вже зведених будівлях.

Найпоширенішими і доступними з них сьогодні є пінопласт, скловата, плити та мати мінераловатні. Останні дуже часто використовуються для тепло- і звукоізоляції дахів, горищ, перегородок і перестінків будівель, а також для утеплення трубопроводів інженерних мереж, наприклад, вентиляції та теплопостачання. плити мінераловатні

Слід зазначити, що мінеральна вата володіє кращими теплоізоляційними характеристиками в порівнянні з скловатою і пінопластом. Виготовляється вона на базі тонких волокон з розплаву гірських порід, - базальту, діабазу або порфіриту, об'єднаних синтетичними звязуючими формальдегідного походження. Паропроникність мінеральної вати також вища, ніж у її конкурентів, що дуже важливо в житловому і промисловому будівництві. Крім цього, цей матеріал володіє відмінними звукоізоляційними властивостями.

Вироби з мінеральної вати сьогодні дуже популярні для утеплення лоджій, балконів, підлог і горищ. Зокрема, велике застосування для цієї мети отримали плити мінераловатні, які випускаються у великому асортименті за щільністю і розмірами. З їх допомогою утеплюються повітряні прошарки зовнішніх захисних огороджень, віконні відкоси. Ще частіше мінераловатні плити використовуються для зовнішнього утеплення стін під штукатурку і у вентильованих фасадах.

Єдиним серйозним недоліком цього утеплювача є наявність у його складі формальдегідного звязуючого, хоча з іншого боку ця шкідлива для нашого здоров'я речовина в сучасних матеріалах присутня майже скрізь, - від меблів до лінолеуму.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті