КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Будинки та котеджі на Рубльовці

Ні на одній карті Підмосков'я ви не знайдете населеного пункту з назвою Рубльовка. Його просто не існує. Але зате не знайдеться жодного москвича, який би не знав про існування такої місцевості, її місцезнаходження та що вона з себе представляє.

Згідно з російською Вікіпедією, Рубльовка являє собою місцевість на захід від Москви, уздовж Рубльово-Успенського та інших попутних йому шосе з прилеглими до них околицями.

Не вдаючись у подробиці історії виникнення Рубльовки, можна сказати, що елітний статус цих околиць почав зміцнюватися ще в 30-ті роки минулого сторіччя завдяки партійній номенклатурі, а потім в 90-ті просунувся, як район проживання зірок різного масштабу, олігархів і іншої новоруської дрібної та великої буржуазії.

У всі часи відношення простих громадян до цього конгломерату було однаково суперечливе: москвичі ставились до мешканців Рубльовки приблизно так само, як ставились мешканці всієї російської багатонаціональної держави до жителів її столиці. Одні прагнули будь-що зачепитися і окопатися там, щоб московською пропискою чи володінням будинку на Рубльовці затвердити свій статус або задовольнити хворе самолюбство, - інші ненавиділи за снобізм, зарозумілість, більш високий рівень достатку і паразитизм.

На початку 2000-х і особливо в період кризи 2008 року Рубльовка пережила хвилю масових продажів об'єктів нерухомості та переселення її мешканців в інші райони столиці чи за кордон.

Сьогодні Рубльовка - це сукупність великої кількості елітних селищ з надзвичайно щільною забудовою, що вийшла далеко за межі вищезгаданої місцевості, більш-менш усталеною інфраструктурою та великими пробками на транспортних магістралях.

Нерухомість Рубльовки являє собою дзеркало розвитку будівельної індустрії, політичної та культурної історії російської столиці. Тут можна побачити як маєтки і псевдозамки з неймовірною розкішшю і несмаком, так і котеджі і будинки, які можна сміливо віднести до кращих зразків архітектурного мистецтва.

Неймовірна різноманітність за стилем, архітектурою, вартістю робить сьогодні цей район дуже привабливим для ріелтерів та інших агентів нерухомості. Незважаючи на те, що у російської столиці з'явилися більш престижні елітні райони, Рубльовка все ще приваблива в цьому плані.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті