КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Coliseumgres керамограніт

Керамограніт є відмінним матеріалом для обробки багатьох поверхонь. Він ударостійкий, володіє пожежостійкими властивостями, його поверхню дуже важко пошкодити. Якщо в приміщенні буде проводитися переміщення меблів, то з підлогою, обздобленою плиткою з керамограніта, нічого не відбудеться. Таку плитку можна використовувати для обробки будь-якої кімнати, причому, оздоблювати можна як стіни, так і підлогу. Чудова якість coliseumgres керамограніту робить цей матеріал привабливим для оздоблення будь-яких поверхонь.

керамограніт

Існує досить багато забарвлень керамогранітної плитки цієї фірми, особливою популярністю користуються забарвлення, що імітують дерев'яну поверхню. При укладанні плитки з цього матеріалу на підлогу, можна експериментувати. У результаті на дерев'яній поверхні може утворитися цікавий малюнок. Поверхня на відміну від дерева є холодною, зате володіє масою інших переваг: її легко чистити, навіть, якщо застосовувати хімічні речовини для збирання - з плиткою нічого не станеться. Керамограніт не вбирає вологу, остання залишається на його поверхні і легко витирається.

Поверхня з керамограніта рідко забруднюється, навіть якщо це сталося, то дуже легко можна почистити плитку. Керамограніт є міцним матеріалом, у якого пори дуже маленькі, частинки бруду не здатні потрапити в пори і тому цей матеріал так легко чиститься. Унікальні властивості coliseumgres керамограніту роблять цей матеріал дуже популярним. Що стосується того, що утворена завдяки керамограніту поверхня є холодною, то в сучасному світі цей недолік легко виправити, вмонтувавши систему теплої підлоги.

В основному тепла підлога потрібна в тих приміщеннях, де присутні діти або літні люди, а для дорослих здорових людей на першому місці стоїть практичність і, звичайно зручність. У будь-якому випадку поверхня не буде холодною, якщо носити домашнє взуття. На відміну від дерева, яке імітує керамограніт, останній має чудові якості по міцності. Даний матеріал є дуже довговічним. Оброблена з його допомогою підлога буде служити дуже довго. Таким чином практично підлога з керамічної плитки прослужить Вам довгі роки, а якщо Ви підберете колір, відповідний до інтер'єру кімнат, то плитка принесе Вам чимало позитивних емоцій.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті