КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Що таке мінеральна вата

Мінеральна вата - це будівельний матеріал, що складається з тонких і гнучких волокон, які отримують в результаті охолодження роздроблених і витягнутих в нитки мінеральних речовин.

Існує кілька видів мінеральної вати, яка класифікується за видом сировини. Так, наприклад, кам'яну вату отримують на основі базальту, діабазу, вапняку, доломіту. Шлакову - із шлаків кольорової та чорної металургії.

Високоякісну мінеральну вату, ціна якої повністю виправдовується її якістю, провідні світові виробники виготовляють тільки з використання гірських порід. Саме завдяки цьому матеріал здатний витримувати тривалу експлуатацію. Тільки таку вату можна застосовувати для відповідальних робіт, коли необхідно отримати надійну багаторічну конструкцію.

На те, на скільки якісним в результаті вийдуть мінераловатні ТІМ, багато в чому впливає зв'язуючий матеріал. У будівництві воліють застосовувати матеріалі на фенольному зв'язувачі. Існує також карбамідний зв'язувач, однак він менш водостійкий. При цьому можна не боятися шкідливих виділень фенолу. Справа в тому, що провідні виробники мінеральної вати виготовляють матеріал відповідно до вимог технологічного процесу, який вимагає повної нейтралізації і поліконденсації фенолу.

Основною якістю мінвати, яка виділяє її з ряду інших ТІМ, це негорючість, висока звуко- і теплоізоляційна властивість, стійкість до деформації під впливом температури, біологічна та хімічна стійкість, негігроскопічність, екологічність і простота роботи з нею.

На теплопровідність і міцність мінеральної вати впливає орієнтація волокон. Чим більше вертикально орієнтованих волокон, тим краще протистоїть матеріал стисненню. Завдяки цьому можна застосовувати плиту більш низької щільності. Саме тому технології, які забезпечують високий відсоток вертикальних волокон, є найбільш затребуваним.

Важливою властивістю мінеральної вати є її дуже невелика усадка (у тому числі і термічна), крім того, матеріал здатний зберігати первинні розміри весь час експлуатації. Завдяки цьому не формуються «містки холоду», які неминуче виникають у стиках плит.

Однак всі ці якості мінеральної вати можна отримати лише віддаючи перевагу надійним виробникам, які створюють свою продукції у відповідності з сучасними технологіями і вимогами.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті