КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Що дає засклення балкону

Радянська епоха, крім емоційних спогадів про паради та марші, партійні з'їзди і п'ятирічні плани залишила нам величезну матеріальну спадщину. Можна довго сперечатися про доцільність воздвиження грандіозних індустріальних об'єктів і транспортних магістралей того часу. Втілення партійних економічних та ідеологічних амбіцій вимагало великих людських ресурсів і, відповідно, спричинило за собою масове житлове будівництво. Трудящих швидкозростаючих індустріальних міст потрібно було в найкоротші терміни забезпечити житлом. Мікрорайони п'ятиповерхівок - «хрущовок» росли, як гриби після дощу. На першому плані стояли терміни і кількість зданих квартир. Над якістю і комфортом особливо не морочилися, - країна як ніколи потребувала квадратних метрів.

Проблема енергозбереження в той час відпочивала десь на буржуазних задвірках. У країні, багатій енергоресурсами, що виробляє трильйони мегават електроенергії питання економії будь-якого виду енергії обмежувалося агітаційними плакатами про необхідність вчасно закрити кран і вимкнути світло. Величезна кількість тепла вивітрювалось через стіни, вікна та балкони.

Звідси маса малогабаритних квартир з протягами, прохідними кімнатами, мініатюрними суміщеними санвузлами і крихітними балконами. Завдяки вродженій кмітливості радянської людини тоді популярним стало засклення балкона, яке дозволяло по-перше, використовувати його під комору, а по-друге, значно зменшити втрати тепла з квартири.

Що маємо, те маємо. Життя триває, люди одружуються, розлучаються, народжують дітей, з'їжджаються і навпаки. Потреба в житлі сьогодні не зменшилася. Різниця лише в тому, що квартиру по черзі, безкоштовно, як раніше, вже не отримати, а нове житло коштує дуже дорого.

Тому старі «хрущовки», термін експлутація яких давно закінчився, продовжують інтенсивно ремонтуватися і перебудовуватися на страх і ризик їх власників. Хто як може намагається поліпшити планування квартири, по можливості, навіть і збільшити її житлову площу. А установка лічильників тепла та автономного опалення змусила шукати способи зменшення витрат на обігрів житла.

Балкон «хрущовки» нині залишився одним з небагатьох резервів утеплення та збільшення її «квадратури». Сьогодні багато будівельних організацій спеціалізуються на облаштуванні балконів, їх утепленні та заскленні. Для цього пропонується багато нових способів і сучасних матеріалів, що дозволяють значно поліпшити дизайн вашої квартири, збільшити візуально і фактично корисну площу балкона чи навіть цілої квартири. Так наприклад, балкон з виносом засклення дозволяє до невпізнанності змінити його колишній вигляд як зсередини, так і зовні, збільшивши при цьому і корисний простір. А сучасні металопластикові конструкції можуть зробити з вашого балкона шикарну веранду, терасу або оранжерею. Все залежить лише від вашої фантазії та достатку.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті