КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ КОМФОРТУ КЛІМАТИЧНИЙ МАЙДАНЧИК
КЛІМАТ в ДОМІ +38 099 320 04 70
+38 098 018 92 16
українська русскийКліматКлімат як географічне поняття

Поняття "клімат" дуже об'ємне і десь навіть філософське. І хоча воно широко вживається і в економіці, і в політиці, відносинах в колективі між людьми, медицині, і навіть психології, словник Ожегова однозначно стверджує, що клімат - це "багаторічний режим погоди якої-небудь місцевості, одна з її основних географічних характеристик", а по Далю - це "стан повітря відомої місцевості, щодо спеки і холоду, сухості, вогкості, тривалості пір року і тп." Існують різні докладні наукові класифікації кліматів земної кулі в загальному. Найпростіша і поширеніша класифікація виглядає нacтупним чином. Клімат буває холодний, помірний і жаркий - згідно температурних режимів. Крім цього, кожний з цих трьох основних різновидів клімату ділиться ще на два, - морський (вологий, без різких температурних перепадів) і континентальний (сухий, з чacтими різкими коливаннями температури). Наприклад, клімат в Антарктиці за цією класифікацією можна віднести до холодного континентального, в Арктиці - морського холодного, клімат Близького Сходу - до жаркого континентального, а Куби та інших островів цього регіону - до жаркого морського.
Крім цього, розташування місцевості, її рельєф, степінь віддаленості від океану чи морів, наявність чи відсутність інших водойм, рік, можуть створювати додаткові особливості клімату того чи іншого регіону.

Безумовно клімат місцевості безпосередньо впливає на спосіб життя та традиції людей, що у ній проживають. В першу чергу це стосується способу облаштування їх будинків, забезпечення в них певного комфорту. Так, для мешканців екваторіальної зони головним завданням при створенні комфорних умов в їх оселях є кондиціювання, а для помешкань людей, що проживають у північних широтах, найбільш актуальним - опалення.


Проверка PR и ТИЦ Hosting Ukraine