Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Повітряно-опалювальні агрегати

Повітряно-опалювальні агрегати призначені для систем повітряного опалення торговельних, промислових, складських та інших приміщень великої площі. Перевагою повітряно-опалювальних агрегатів є те, що вони створюють сприятливі умови у великих приміщеннях за короткий проміжок часу, направляючи потік теплого повітря в зону перебування людей.

До складу повітряно-опалювальних агрегатів входить теплообмінник, через який проходить гаряча вода, і вентилятор який моментально відводить тепло від теплообмінника в приміщення. Кріпляться повітряно-опалювальні агрегати за допомогою кронштейнів до стіни або до стелі приміщення. Декоративний корпус агрегата дозволяє встановлювати його в будь-яке приміщення, не порушуючи інтер'єр. Корпус виготовляється з оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям або з міцного пластику, що дозволяє використовувати агрегати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Теплоносії в повітряно-опалювальних агрегатах можуть бути водяними, еклектичними або газовими. Найпоширенішими є водяні теплоносії. Вентилятори використовуються осьові, так як мають низький рівень шуму і високу продуктивність.

Повітряно-опалювальні агрегати працюють в режимі рециркуляції повітря. Вони не потребують захисту теплообмінника від розморозки, і можуть використовуватися без систем автоматики. Для підведення теплоносія до агрегату використовуються існуючі системи теплопостачання, без використання проміжних теплообмінників, що позитивно позначається на вартості тепловентилятора.

Якщо ви зібралися замовити повітряно-опалювальні агрегати, то обов'язково варто врахувати той факт, що при установці такої системи повітряного опалення, агрегати рівномірно розподіляють по периметру приміщення через кожні 10-15 метрів. Кількість та розміри повітряно-опалювальних агрегатів залежить від температури води теплоносія. Чим вище температура води, тим менше агрегатів потрібно встановлювати.

Повітряно-опалювальні агрегати використовуються для обігріву великих приміщень, де припливна вентиляція незначна або відсутня зовсім. Тепловентилятори нагрівають припливне або рециркуляційне повітря в приміщенні, забезпечуючи тим самим комфортний мікроклімат приміщення.

Купити повітряно-опалювальні агрегати буде кращим вирішенням завдань по теплопостачанню приміщень, так як системи повітряного опалення швидко нагрівають приміщення і ефективно підтримують комфортну температуру, вони дуже економічні, легко встановлюються і мають високу зносостійкість.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті