Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Тепла підлога електрична у вологих приміщеннях

Електрична тепла підлога з кожним роком набирає свою популярність. Актуальність її влаштування обумовлена тим, що даний вид обігріву є альтернативним, спільне використання з традиційним видом обігріву економить кошти на опалення приміщення і підвищує комфорт.

Влаштування електричної теплої підлоги у вологих приміщеннях таких як ванна кімната, туалет, передбанник і т.д. не тільки підвищує комфорт перебування в них, але й може використовуватися як основний спосіб обігріву. У такому випадку економиться місце і немає необхідності встановлювати водяні радіатори, що іноді дорожче, ніж встановлення системи теплої електричної підлоги. Підсушування підлоги у вологих приміщення запобігає утворенню цвілі і грибка. Для того щоб використовувати теплу підлогу в якості основного обігріву, необхідно закладати потужність на 1м.кв. приміщення не менше 180 Вт/м.кв. Домогтися необхідної потужності можна завдяки зміні кроку укладання нагрівального кабелю або використовувати нагрівальні тонкі мати підвищеної потужності 200 Вт/м.кв. На сьогоднішній день на ринку представлена велика кількість електричних теплих підлог, наприклад тепла підлога Ексон. Бренд Ексон виробляється в Україні і є найдоступнішим, наприклад він дешевший найпопулярнішої системи тепла підлога nexans майже на 50%.

Монтаж теплої підлоги простий і може бути виконаний самостійно. Для правильного монтажу необхідно ознайомитися з інструкцією по установці, яка йде в комплекті поставки, або подивитися відеоролики в Інтернеті. Повний комплект системи містить нагрівальний кабель або мат, терморегулятор (пристрій керування обігрівом), гофротрубку для датчика температури підлоги і монтажну стрічку (елемент кріплення кабелю, з можливість регулювання кроку укладання). Необхідно зазначити, що гарантія становить від 10 років на нагрівальний кабель і до 3 років на терморегулятори. В якості підлогового покриття найбільш ефективним є керамічна плитка, яка має хорошу теплопровідність, також допускається встановлення теплої підлоги і під інші види покриттів, наприклад ламінат. При влаштуванні теплої підлоги нагрів відбувається знизу вгору, що виключає конвекційні потоки, іншими словами немає пилу. Температура на рівні голови менша ніж біля ніг, тілові людини максимально комфортно. Найвищий рівень комфорту досягається саме у вологих приміщеннях, де необхідно, щоб ногам було тепло.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті