Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Теплові гармати для прогріву приміщень.

Виробничі приміщення мають особливі вимоги до обігріву, який повинен здійснюватися швидко і по всій їх площі. Для забезпечення цього часто використовуються генератори тепла, проте значно краще з таким завданням справляється електрокалорифер або теплова гармата. Останній агрегат, зокрема, ідеально підходить для великих приміщень типу складів, підсобок, гаражів, майстерень, будівельних побутівок і т.п., і саме правильно підібрана теплова гармата забезпечує їм швидкий обігрів і створення комфортних умов для роботи.

В цілому, такий прилад може використовуватися не тільки для обігріву, але і для просушки приміщень та робочих поверхонь. При цьому в продажу зустрічається три види таких агрегатів:
- Дизельні,
- Газові,
- Електричні.

Незалежно від моделі, теплові гармати для прогріву приміщень мають однакові складові частини: нагрівальний елемент (ТЕН), що займає всю фронтальну поверхню гармати, і вентилятор. Корпус приладу додатково захищений від механічних пошкоджень, а ТЕН виконується із зносостійкої нержавіючої сталі. Для додаткового захисту служить стійка полімерна фарба, якою корпус обробляється і всередині, і зовні.

Також всі гармати мають однаковий принцип роботи: вбудований в корпус вентилятор проганяє повітря, в результаті чого він нагрівається і подається в приміщення. Вентилятор при цьому дозволяє забезпечити різні режими роботи, і чим більше обертів він робить, тим більшою буде довжина повітряного потоку. При цьому користувач може регулювати як режим потоку повітря, так і швидкість нагріву.

Підбирати теплову гармату слід по потужності і довжині повітряного потоку, але при цьому необхідно врахувати ще і об'єм приміщення, що обігрівається, середню температуру повітря в ньому та наявність інших обігрівальних приладів. І якщо гармата буде підібрана правильно, її власник отримає масу різних переваг, серед яких можна виділити:

1. оптимальну ціну,
2. можливість обігрівати приміщення дуже швидко (гармата нагріває кімнату швидше, ніж, приміром, відбувається прогрівання двигуна в сильний мороз!),
3. простоту встановлення та мобільність приладу,
4. безпеку,
5. відсутність проблеми виведення продуктів горіння (кисень під час роботи гармати не спалюється, а рівень вологості залишається тим самим).

При цьому теплові гармати здатні працювати безперервно, а правила їх встановлення і запобіжні заходи будуть гранично прості і зрозумілі. Зокрема, варто передбачити, щоб у верхній частині опалювального приміщення не було легкозаймистих речовин, а в повітрі не містилися кислоти і луги, і тоді експлуатація гармати буде максимально безпечною.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті