Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Побутові прилади для обігріву. Різновиди обігрівальних побутових приладів

Забезпечити комфортні умови в будинку і обігріти його за допомогою центрального опалення вдається не завжди. Тому дуже популярними в холодну пору року серед покупців є різні побутові опалювальні прилади. На сьогоднішній момент їх випускають в такій великій кількості і різноманітності, що часом важко буває вибрати саме те, що потрібно. Вони відрізняються конфігурацією і принципом дії, видом теплоносія і розмірами. За способом обігріву всі обігрівальні системи діляться на три основні види.

Передача тепла випромінюванням

До таких приладів відносяться печі, каміни, теплі підлоги, інфрачервоні обігрівачі. Вони нагрівають не повітря в кімнаті, а предмети і поверхні - стіни, підлогу, меблі, які в свою чергу віддають тепло повітряним масам. Вся енергія від тепловипромінювального приладу без втрат досягає поверхонь, що обігріваються і людей, що знаходяться в зоні його дії. ІЧ обігрівачі є найдорожчими, але, в той же час, найбільш економічними, безпечними і ефективними. Вони рівномірно розподіляють тепло, не сушать і не перегрівають повітря, не спалюють кисень. Їх можна використовувати в приміщенні і на вулиці. Це останнє слово техніки, що набуває все більшої популярності.

Конвекція

Це переміщення холодних і теплих повітряних потоків через різну їх щільності. Холодне повітря в конвекторах проходить через нагріваючий елемент і вже теплим повертається назад в приміщення. До даних приладів відносяться і масляні радіатори, в яких розташовані ТЕНи, розігріваючі спеціальне масло, залите в корпус. Масло, що володіє великою теплоємністю, може довго тримати тепло і зберігати його в приміщенні. Конвектори пересушують повітря і досить повільно прогрівають кімнату. Для більшої ефективності роботи масляного радіатора до нього іноді підключають вентилятор.

Обігрів подачею теплого повітря

Це електричні та водяні теплові завіси, тепловентилятори, системи повітряного обігріву. У тепловентиляторах через нагрівальний елемент у вигляді спіралі або керамічної пластини продувається і нагнітається вентилятором повітряний потік. Тому відбувається досить швидке прогрівання приміщення. Найбільш безпечними і зручними є тепловентилятори з керамічним нагрівальним елементом. Такі прилади не спалюють кисень і служать набагато довше.

Теплова завіса застосовується для відсікання холодного повітря і запобігання його попадання в приміщення. Вона встановлюється біля вхідних дверей, прорізів вікон. Вона створює повітряний потік, що досягає підлоги і слугує перепоною для холодних вуличних повітряних мас, які обтікають його і викидаються назовні. Тепло при цьому залишається в приміщенні.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті