Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переваги твердопаливних котлів тривалого горіння

Як забезпечити тепло в будинку без клопоту, коли газу немає? Сьогодні таке рішення є, це - твердопаливні котли тривалого горіння, що виготовляються в Харкові. Даний вид котлів вже кілька років користується популярністю серед безлічі споживачів. Вони забезпечують неймовірно тривале горіння на одній закладці палива, - майже тиждень. Це не тільки економія часу, це ще і зручність в експлуатації. Візьмемо конкретний приклад: одна закладка дров (близько 50 кг) може обігрівати приміщення площею 130 квадратних метрів до 30 годин, на одній закладці брикетів - до 2х діб, а на одній закладці вугілля (150кг) - до 5 діб і це не межа. < br> У даних котлів є особливий принцип горіння згори вниз. Паливо розпалюється і горить тільки в поверхневому шарі, який опускається вниз у міру прогорання.
Навіть при 10% від максимальної потужності котел показує високий ККД, що досягає 90%. В даний час випускаються 2 види котлів: універсальні, що працюють на вугіллі, дровах і брикетах, і дров'яні.
Основою управління котла є автоматичний клапан. Він дуже простий у своїй конструкції, а тому і надійний. Це біметалічний регулятор тяги, який функціонує за рахунок властивостей металу розширюватися при нагріванні. Твердопаливні котли покривають всі потреби приватних домоволодінь, а також невеликих комерційних або приватних приміщень площею до 400 квадратних метрів. А якщо встановлювати котли в спеціальний каскад, то це дозволить опалювати значно більші площі.
Паливо в такому котлі прогорає майже без залишку. Якщо котел топитися вугіллям, то очищати його необхідно один - два рази на тиждень, якщо дровами - 1 раз на 2 тижні. Користуючись твердопаливним котлом, ви отримуєте свободу від газопроводу, низьку вартість палива для обігріву і безпеку у використанні, а також високу екологічність відходів. Сучасні моделі мають високий ступінь надійності і тривалу гарантію. Постійне підвищення ціни на газ призвело до пошуку нових, альтернативний рішень в даній сфері і сучасні твердопаливні котли працюють не гірше газових. Спеціально розроблені електронні блоки дозволяють за допомогою мобільного телефону і СМС дистанційно запускати прогрів будинку перед вашим приїздом.
Купити твердопаливні котли сьогодні можна в будь-якому спеціалізованому магазині. І нехай вони наповнять ваш будинок теплом і затишком без клопоту.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті