Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Рушникосушки Zehnder - гарантія якості і тепла

Продукція німецького концерну Zehnder визнано вважається класикою опалювальної галузі. Знамениті на увесь світ рушникосушки ось вже більше 80 років займають позиції лідера на ринку завдяки різноманітним формам виконання від класики до хай-теку, широкій колірній гамі (більше 700 різних відтінків), а також найвищій якості виконання.

Zehnder рушникосушки представлені двома типами:
- Електричні - моделі Yucca (Plus, Mirror), Toga, Universal, Janda, Forma, Subway, Metropolitan, Dualis Plus, Roda.
- Водяні - моделі Aura, Fina, Troja, Troja t, Cornwall, Inox, Stalox та ін.
Також можливо комбіноване виконання: моделі Enso, Enso Plus. Всі електричні моделі забезпечені штепселем і підключаються до електромережі. Завдяки дизайнерським виконання чудово вписуються в інтер'єр не тільки ванних кімнат і санвузлів, але і прихожих, спалень, віталень і кабінетів. Крім основної функції (сушка рушників, халатів) також підходять для обігріву приміщення.

Рушникосушки електричні залежно від моделі комплектуються електропатронами DBM, SAFIR, Irvar. Прилади з електропатронами SAFIR (напр., Metropolitan) додатково оснащуються пультом ДУ, що дозволяє легко і зручно програмувати рушникосушку на відстані.

Всі електричні сушарки для рушників мають ряд корисних в побуті функцій, чим дуже зручні у використанні:
- Регулювання температурного режиму в приміщенні;
- Вибір програми на один день або на цілий тиждень;
- Встановлення таймера, що дозволяє заздалегідь задати час включення приладу.

Всі електричні рушникосушки виробництва Zehnder традиційно мають функцію захисту від включення приладу в разі відсутності теплоносія в системі.

Водяні рушникосушки Zehnder в залежності від моделі та матеріалу виготовлення підключаються або до системи гарячого водопостачання, або до центральної опалювальної системи. Для підключення до систем гарячого водопостачання підходять всі прилади, виготовлені з нержавіючої сталі, міді або сантехнічної латуні (Stalox, Cornwall, Inox і др).

Zehnder рушникосушки представлені 25 різноманітними моделями, які виконуються в 200 типорозмірах. Це дозволяє враховувати особливості дизайнерського рішення будь-яких приміщень і задовольняти смаковим пристрастям найширшого кола споживачів. Більшість моделей за бажанням клієнта додатково комплектуються гачками для одягу та іншими додатковими аксесуарами.

В залежності від моделі рушникосушки можуть покриватися порошковою емаллю різних кольорів класичних або сучасних відтінків. На вибір покупця можливо матове, глянцеве чи з ефектом металевого блиску покриття.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті