Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Корисна інформація про рушникосушки

Рушникосушки є важливим елементом ванної кімнати. Такий пристрій може не тільки просушити речі, але і поліпшити мікроклімат. Його вигнута форма дозволяє знизити перепади температур, тим самим захищаючи систему водопостачання від прориву. На сьогоднішній день існують не тільки традиційні М-і S-подібні змійовики, а й безліч інших моделей, які не менш популярні на ринку сантехніки.

Види рушникосушок.

Вони бувають двох видів: рушникосушка електрична і водяна. Також зустрічаються комбіновані вироби, вони можуть переходити з водяного обігріву у випадках відсутності води - на електричний.

Найпоширенішими вважаються водяні змійовики. Вони передбачені практично у всіх житлових будинках і квартирах. Завдяки їм, можна уникнути у ванній кімнаті появі вогкості і грибкових бактерій.

Електрична рушникосушка не вимагає підключень до водопостачання і гріє приміщення тільки після включення в розетку. Вон відрізняється економічністю, довгим терміном експлуатації.

Безпека та експлуатація.

Рушникосушки виготовляють з кольорових металів (міді, латуні) або з нержавіючої сталі. Вироби з кольорових металів швидше виходять з ладу і можуть страждати від абразивного зносу. Водяні рушникосушки з нержавійки більш довговічні і міцні. При виборі необхідно враховувати параметри тиску, на яке розрахована та чи інша модель. Дотримання цього правила стане запорукою безпечної експлуатації даного приладу. При виборі між безшовним і шовним виробом, перевагу варто віддавати все-таки першого, тоді ви будете застраховані від можливого протікання.

Дизайн.

Стандартні моделі, незважаючи на свою корисність, часто дратують своїм непривабливим і громіздким зовнішнім виглядом. Але виробництво не стоїть на місці, тому на ринку сантехніки сьогодні можна придбати не тільки традиційні вироби, а й моделі у вигляді полички, драбинки, кола або арки з перекладинами. Тому ви зможете вибрати не тільки потрібну вам за потужністю модель, а й органічно вписати її в інтер'єр ванної кімнати.

Водяна рушникосушка не зажадає від вас додаткових витрат для створення комфортного мікроклімату в приміщенні, вона економічна і проста у використанні. Електрична - легка у монтажі і може встановлюватися в будь-якій точці квартири, вона також може бути оснащена таймером, який дозволяє автоматично відключати або включати пристрій в потрібний час.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті