Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Опалювальна техніка для Вашого дому

Якщо ви хочете створити комфортабельну обстановку в житловому приміщенні, то вам знадобиться підібрати обладнання і змонтувати опалювальну техніку, пристрої для приготування та подачі гарячої води. У систему теплопостачання входить джерело тепла, теплова мережа та система теплоносіїв. При виборі опалювальної системи потрібно брати до уваги ряд факторів: висоту будівлі, її поверховість та площу, опалювальні прилади повинні відповідати конструкції будівлі та інтер'єру приміщень. Для вироблення тепла використовують котли опалення. Часто їх використовують і в заміських будинках.

Залежно від характеру обслуговування котли діляться на кілька видів:

Комбіновані котли, їх відносять до надійного обладнання для опалення заміських будинків. Ці котли можна експлуатувати на газовому, рідкому та твердому паливі. За рахунок хорошої ізоляції, ці котли забезпечують високий ККД, а якщо ще й застосовується правильно відрегульовані і якісні пальники, то застосування таких котлів стає ще більш еффектівним. З якісним пальниковим обладнанням котел доводитися чистити всього два рази в рік. Комбіновані котли прості та зручні в обслуговуванні. Головною перевагою твердопаливних котлів є чисте горіння, низькі викиди, економія при використанні дров, простота експлуатації. До котла підключається змійовик охолодження, до якого в свою чергу підключається термічний клапан, все це обладнання оберігає котел від закипання. Для дотримання ефективної та безперебійної роботи котел обов’язково підключається до акумулятора енергії, який потрібно підібрати відповідно до призначення об'єкта і площі опалювального приміщення.

Газові і дизельні котли - це компактні пристрої, добре ізольовані, в яких великий водяний об'єм і ефективний змійовик. Такі котли надійні в експлуатації та прості у монтажі.

Електрокотли - це опалювальна установка, яка використовується як для влаштування теплих підлог, так і при радіаторному опаленні в невеликих заміських будинках. Також за допомогою електрокотла можна виробляти гарячу воду в будь-якому приміщенні. Дані котли надійні, прості в експлуатації і легко монтуються. На такому типі котлів встановлюється додатковий захист від википання теплоносія.

Сьогодні на ринку представлено широке розмаїття систем теплопостачання для будівель і споруд. Вибір потрібної системи - непросте завдання, що вимагає правильного розрахунку.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті