Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Монтаж опалення

Здійснення продуманих і технічно грамотних робіт з монтажу системи опалення недоцільно, якщо не враховані можливі тепловтрати будинку, котеджу, будівлі і не враховані закони гідравліки. Зазвичай за таку роботу беруться фахівці, які можуть оцінити не тільки масштаби робіт, але і звернути увагу на деякі важливі моменти в працездатності системи, про яких нічого не відомо звичайній людині.

Поетапне проведення монтажних робіт по влаштуванню опалювальної системи є гарантією того, що всі умови правильної установки будуть виконані:

- проектування системи опалення;

- розрахунок і вибір устаткування;

- комплектація необхідним обладнанням об'єкта;

- монтаж системи;

- монтаж пристроїв котельні;

- пуск і налагодження.

Кожен з етапів має свої особливості.

При проектуванні важливо врахувати всі тонкощі як опалення, так і водопостачання. Проведення складних гідравлічних і теплових розрахунків вимагає спеціальних знань, у зв'язку з чим неспеціалісту практично неможливо впоратися з цим завданням. Щоб не довелося платити двічі, варто подумати про звернення до професіоналів.

Після проведення розрахунків складається проект опалювальної системи з обов'язковим урахуванням вимог СНіП та ГОСТ, до якого входять безпосередньо робочий проект, а також докладний опис монтажу, необхідних матеріалів та обладнання.

За проведеними розрахунками, пов'язаним з гідравлікою і тепловтратами, після вибору обладнання, вирішується питання розміщення приладів, вузлів водопостачання, точок підігріву підлоги та ін, беруться до уваги побажання замовника з приводу розміщення окремих і піддаються обговоренню елементів системи.

Наступний етап - комплектація обладнанням, завезення матеріалів на об'єкт.

Монтаж опалення починається з установки розподільного колектора, арматури, ізольованої системи подачі і обратки, стояків. Дана процедура об'єднана терміном «трубопровід опалювальної системи».

При установці радіаторів слід представляти схему проходження тепла від котла через трубопровідні й розподільні колектори до опалювальних радіаторів. При неправильному розміщенні радіатора на стіні або їх підключенні тепла користувач може не дочекатися.

Після всіх настановних робіт комунікації зв'язуються в єдине ціле в котельні. Обов'язковими є етапи робіт з установки котла і решти обладнання. Правильно вибраний котел за типом підключення, виду використовуваного палива і змонтований згідно інструкції - гарант ефективної роботи всієї опалювальної системи в будинку.

Перший пробний пуск дозволить виявити неточності монтажу, виконати відповідні налаштування перед остаточним запуском опалювальної системи.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті