Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Виробники котлів - котли Росс

Постійне зростання вартості енергоносіїв змусив росіян всерйоз задуматися про способи скорочення витрат на опалення житла. В звязку з цим проявився масовий інтерес до альтернативних джерел енергії (сонця, вітру, тепла підземних вод).

До перспективних проектів, використання яких дозволить скоротити витрати на тепло, відноситься встановлення сонячних колекторів та теплових насосів. Вже сьогодні багато виробники котлів пропонують використовувати енергію сонця для підігріву води, призначеної для гарячого водопостачання.

Але все це справа майбутнього. Скоротити витрати на опалення вже сьогодні можна з допомогою більш раціонального використання отриманої теплової енергії. Для цього досить використовувати автономну систему опалення, відмовившись від підключення до централізованої системи подачі тепла.

При цьому демонтувати вже існуючі опалювальні прилади, підключені раніше до центрального опалення, не потрібно. Автономну опалювальну систему можна робити на їх основі. Головне, це правильно вибрати котел.

котлы РОССОдними з найекономічніших і при цьому порівняно недорогими на сьогоднішній день вважаються котли Росс, за допомогою яких можна не тільки підтримувати в приміщенні оптимальний температурний режим, а й отримувати гарячу воду в достатній кількості.

Виробляються котли Росс у Харкові. Але це зовсім не означає, що купити їх можна тільки на Україні. В Росії котли цієї марки теж користуються великим успіхом і продаються багатьма фірмами, що торгують якісним теплотехнічних обладнанням.

Більше того, попит на котли Росс (Харків) постійно зростає, що пояснюється їх високою надійністю, стабільністю роботи, а також економічністю.

Виробники котлів Росс пропонують різні види обладнання, як економ класу, так і дороге, доповнене системою автоматичного контролю, яка залежить від мікроклімату в приміщенні або від зміни температури зовнішнього повітря.

котли РоссСпеціально для установки в заміських будинках, де нерідкі перебої з електричною енергією, випускаються серії котлів Росс, з енергонезалежною системою автоматичного контролю, що реагує на зміну тяги, температуру нагрівання мережної води і відхідних димових газів.

Такі котли можуть з успіхом працювати тривалий час без контролю з боку людини. У випадку аварійної ситуації вони просто блокуються.

Котли Росс можуть встановлюватися в опалювальних системах, як з природною, так і з примусовою циркуляцією теплоносія. Для їх підключення можуть використовуватися димоходи будь-якої форми, як вертикальні, так і з горизонтальними ділянками. Це особливо важливо при установці теплотехнічного обладнання в будинках старої побудови, де вже є димохід від дров'яної печі.

Покупець також може вибрати теплотехнічний агрегат Росс (Харків) з атмосферним пальником або з примусовою подачею повітря, що забезпечує більш високий ККД.

Котли Росс - це завжди правильний вибір.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті