КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Конвектори: різновиди та переваги

З усіх приладів для обігріву приміщення, конвектор, мабуть, найбільш ефективний і сучасний. Механізм приладу дозволяє нагрівати повітря біля підлоги, за рахунок чого воно піднімається і рівномірно розподіляється по приміщенню, а на його місце надходить наступна партія холодного повітря. Це і є принцип природної конвекції, завдяки чому пристрій і отримало свою назву.

Різновиди

Залежно від джерела живлення конвертори поділяються на газові та електричні. Кожен вид має своїми переваги. Наприклад, пристрої, що працюють на газі здатні підтримувати різну температуру в окремих кімнатах, що дуже зручно з точки зору індивідуального комфорту. Такі моделі влаштовані набагато простіше, ніж класичні опалювальні прилади, що відбивається на зручності їх експлуатації і дозволяє використовувати конвектор в різних сферах. Крім того, не можна не відзначити, що подібні моделі дуже економічні.

Електричні конвектори відносяться до класу більш сучасних пристроїв, які стали відмінною альтернативою традиційному опаленню. Їх особливість полягає не тільки в швидкому і рівномірному обігріві приміщення - вони також здатні працювати, не спалюючи кисень. Електричні конвектори настінного типу найкраще підходять для обігріву квартир, тому особливість їх монтажу дозволяє заощадити простір приміщення, а привабливий дизайн доповнює інтер'єр. Плінтусний тип приладу підійде для обігріву великих офісних приміщень або заміських будинків, оскільки він має високу потужність, що дозволяє швидко і ефективно прогріти великі площі.

Переваги сучасних моделей

Сучасні моделі спроектовані так, щоб максимально забезпечувати комфорт в приміщенні. Саме тому всі моделі оснащені терморегулятором для підтримки необхідної температури в приміщенні, і так само системою безпеки. Крім того, особливість сучасних пристроїв - невеликі габарити, що не тільки дозволяє вдало вписати конвектор в будь-яке приміщення, але і впливає на швидкість його охолодження. Фахівці відзначають, що, незважаючи на високу ефективність роботи цього обладнання, воно залишається лідером серед самих економічних опалювальних приладів, випереджаючи альтернативні методи опалення на 40%. Варто так само відзначити, що пристрої, що працюють за принципом природної конвекції не спалюють кисень, не вимагають спеціального технічного обслуговування, прості в експлуатації і володіють тривалим терміном служби. Всі перераховані вище переваги доповнить стильний і ергономічний дизайн!

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті