Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русский

Як вибрати радіатор опалення

У наших кліматичних умовах особливо важливо правильно вибрати опалювальний прилад, суворі зими вимагають підвищеної тепловіддачі, а особливості вітчизняних систем теплопостачання - міцності і надійності радіатора. На що звернути увагу при виборі радіатора.

Потужність приладу.
При наявності стандартної кімнати, тобто приміщення, що має одне дерев'яне вікно, одні двері, висоту стелі - 3 м, і при температурі теплоносія в системі - 70 ° C, буде потрібно радіатор потужністю 90-125 Вт на 1 кв.м опалювальної площі. Якщо в приміщенні висота стелі більше 3 м, опалювальний прилад повинен бути більш потужним, при стелі менше 3 м відповідно можна встановлювати радіатор, який має менше Вт.
Наявність пластикових склопакетів теж впливає на температуру в приміщенні, маючи такі вікна, радіатор можна набувати потужністю на 10-20% менше. Якщо температура теплоносія в опалювальній системі більше або менше 70 ° C, кількість Вт теж потрібно зменшувати або збільшувати на 15-18%.
На тепловіддачу впливають і конструктивні особливості системи опалення в приміщенні. У тому випадку, якщо теплоносій (вода) надходить у радіатор опалення по трубіприєднаній знизу, а виходить - зверху, прилад втрачає від 7 до 10% тепла. Якщо схема підключення приладу передбачає підводку тільки з одного боку, радіатор з кількістю секцій більше 10 не буде нагріватися повністю.
Можна самостійно збільшити тепловіддачу опалювального приладу: так встановлення на стіні позаду радіатора відбиваючої ізоляції збільшить потужність нагріву на 10-15%. Такою ізоляцією може служити конструкція з одного-двох тонких шарів металу з поміщеним між ними шаром спіненого теплоізолятора.
Габарити приладу, діаметр підвідних труб, схема підводки, монтажні елементи. При покупці радіатора необхідно заздалегідь визначитися зі схемою підведення труб, чи буде це прихована чи відкрита підводка, труби будуть виходити з підлоги, ззаду із стіни, збоку чи зверху. Це дасть можливість розрахувати необхідну кількість монтажних елементів.
Плануючи схему монтажу радіатора, необхідно враховувати, що навколо опалювального приладу має бути достатньо вільного простору для руху повітря: до стін - 30-50 мм, до підлоги - 70-100 мм, до підвіконня - 100-150 мм. При недотриманні цих вимог втрати тепла можуть досягати 10-15%.

Величина робочого тиску в системі опалення.
Перед придбанням опалювального приладу, що підключається до центральної системи опалення, необхідно дізнатися величину робочого тиску в ній, таку інформацію можна отримати на котельні.

Секційний чи несекційний.
Якщо вибір впав на секційний радіатор, в цьому випадку потрібно дізнатися потужність однієї секції, розрахувати необхідну для обігріву приміщення кількість секцій, зробити замовлення в торговій точці на збирання потрібного радіатора. При покупці несекційних приладів достатньо знати необхідну розрахункову потужність і підібрати відповідний за кількістю Вт радіатор.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook