Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Сучасні печі та опалення заміського будинку

Сьогодні багато громадян воліють мати заміську нерухомість. Це може бути як дача для сезонного використання, так і добротний котедж, в якому власники планують проживати цілий рік. У будь-якому випадку, для того, щоб створити максимально комфортні умови, слід подбати про заходи, пов'язані з опаленням приміщень.
У ситуаціях, коли у новоспечених господарів немає можливості використовувати для даних цілей газ, відмінним рішенням є установка печі. Зараз сучасні виробники пропонують увазі користувачів найширший асортимент подібних пристосувань, які ефективно виконують всі покладені на них функції. Так, наприклад, відмінним варіантом є печі Бренеран. Дані пристрої підходять як для дачі та котеджі, так і для лазні та інших приміщень. До переваг виробів відносяться компактні розміри, а також економічне споживання палива. Сьогодні існує дуже широкий модельний ряд, серед якого присутні конструкції дров'яного, газодровяного і електричного типу. Крім того, існують печі-каміни.
Кожен споживач вибирає для себе той варіант, який найбільше підходить його конкретно взятій ситуації. Варто відзначити, що велике поширення одержали ті моделі, які крім обігріву житла, мають також варильну панель, використовувану для розігріву і приготування їжі. Подібні варіанти присутні і серед виробів Бренеран. Так, наприклад, незамінними є конструкції, в яких передбачена дров'яна варильна піч . Вироби ефективно справляються з обігрівом приміщень, обсягом до 100куб.м. При цьому, піч працює на одній закладці дров протягом шести годин. Приготування їжі можливо на конфорці в процесі горіння, а опалення здійснюється в режимі тління. Працює пристрій на всіх видах твердого палива (дерево, торф'яні і дерев'яні брикети, картон і т.д.). При використанні дров, найкраще віддавати перевагу великим круглим полінам.
Звичайно ж, при бажанні облаштувати в заміському будинку подібні печі, необхідно продумати все заздалегідь, ще на стадії проектування споруди. Для експлуатації конструкції обов'язково знадобиться виконати димохід. Тут в процесі повинні брати участь грамотні і досвідчені майстри, знайомі з усіма тонкощами і нюансами подібних робіт. Тільки їм під силу провести етапи з дотриманням всіх норм і вимог.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті