Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Газовий котел для дому - як вибрати?

На сьогоднішній день пропозиція на газові котли перевищує попит, тому, щоб не зробити які-небудь помилки, вибираючи котел для будинку або квартири, необхідно газові котли врахувати всі переваги та недоліки різних зразків цього пристрою. Адже правильно підібраний опалювальний котел буде гарантією затишку в домі, і в той же час, невірний вибір може призвести до ряду негативних наслідків. Мета даного матеріалу - підтримати вас і допомогти прийняти правильне рішення. Не варто нехтувати ніякими дрібницями, адже недотримання навіть елементарних правил безпеки може призвести до біди.

Газові котли, в т.ч. і котли для приватних будинків мають наступні відмінності:

Перше - за способом встановлення - настінні й підлогові

Друге - за методом відводу продуктів згоряння - турбовані, бездимохідні і димохідні пристрої

Котел підлоговий - консервативна і традиційна річ, в якій протягом довгого часу не виявилося серйозних змін. Вбудований атмосферний пальник сприяє легкості в роботі пристрою, порівняно низької вартості і його безшумності. Потужність котлів даного типу становить від 8 до 96 кВт.

Зазвичай теплообмінник підлогового котла виготовляється із сталі або чавуну. Обидва види хороші. Сталеві теплообмінники дуже легкі, не бояться ударів при транспортуванні і навантаженні. А у чавунних теплообмінників велика товщина і вага, що дуже добре позначається на їх терміні служби. У той же час, чавун - крихкий матеріал, так що обходження з таким котлом вимагає великої обережності

Якщо подивитися на настінні котли , то можна зробити висновок, що це ціла «міні-котельня», укладена в невеликому корпусі. Тут крім пальника можуть знаходитися такі елементи, як розширювальний бачок, циркуляційний насос, манометр та інші подібні їм деталі, які забезпечують безперебійну роботу котла.

Газові котли з відкритою теплокамерою споживають повітря для горіння з приміщення, в якому знаходяться, де необхідна хороша вентиляція. Крім цього, необхідно пам'ятати, що такі котли з потужністю понад 30 кВт повинні встановлюватися тільки в приміщенні з окремим входом.

Котли опалення з закритою теплокамерою (парапетні котли) споживають повітря з вулиці і не вимагають димоходу і додаткових пристосувань. Продукти, які утворилися в процесі згорання природного газу, викидаються назовні, не взаємодіючи з повітрям в приміщенні. Це дає право встановлювати дане обладнання не тільки в спеціально відведеному під котельню місці, але і там, де це буде більш зручно його власнику.

Крім цього, є ще два різновиди котлів для приватного будинку:

- Одноконтурні котли

- Двоконтурні котли

Одноконтурні котли відрізняються тим, що мають можливість нагрівати лише ту воду, яка знаходиться в опалювальній системі.

Двоконтурні опалювальні котли крім свого основного призначення, здатні постачати опалювану будівлю ще й гарячою водою.

Двоконтурні котли, в свою чергу діляться на:

- Котли з вбудованим бойлером

- Проточні

При покупці котла необхідно враховувати як його потужність, так і наявність у будинку димоходу, знати ситуацію з електропостачанням, тип циркуляції опалювальної системи і середню потребу в гарячій воді.

Ціни на газові котли сьогодні можуть сильно відрізнятися в залежності від типу котла і компанії-виробника. Однак у будь-якому випадку його варто придбати і цим забезпечити надійне опалення заміського будинку чи квартири.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті