Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Етапи проведення сервісного обслуговування систем котельні

При наших кліматичних умовах котельня є найважливішим об'єктом життєзабезпечення. Це говорить про те, що збоїв в роботі котельної бути не повинно, в іншому випадку, це може призвести до вкрай негативних наслідків. Для того, щоб таких наслідків не було і котельня функціонувала належним чином, час від часу необхідно проводити роботи, спрямовані на виявлення можливих несправностей устаткування. Розглянемо, як саме проводиться сервісне обслуговування котелень.

При сервісному обслуговуванні проводиться повний огляд обладнання котельні на предмет виявлення протікань теплоносія і витоків газу, що дозволяє оцінити загальний стан обладнання. При даному огляді застосовується спеціалізовані пристрої контролю, оскільки візуально визначити наявність протікання або витікання не завжди можливо. Одночасно з перевіркою обладнання, яке безпосередньо бере участь у процесі створення теплоносія, також перевіряються параметри постачання обладнання електроенергією. Тут перевіряється технічний стан електрики і те, наскільки надійно захищені електрокабелі, електрощити і т.д. від впливу навколишнього середовища. У разі виявлення порушення ізоляції струмопровідних ліній проводиться їх ремонт.

Сервісне обслуговування устаткування котельні передбачає не тільки огляд технічного стану систем, але і проведення низки профілактичних заходів. Зокрема проводиться промивка котлів, в яких в кожному разі накопичується накип, що знижує ефективність роботи обладнання, що призводить до інтенсивнішої витрати енергії. Крім промивки, як правило, проводиться перевірка стану димоходів, системи вентиляції та димовидалення. Як показує практика при активній експлуатації котельні, зазначені системи, так само як і котли, знижують свої експлуатаційні властивості, у них накопичується гар, пил, які окрім зниження експлуатаційних властивостей також знижують рівень пожежної безпеки. Тому при проведенні технічного регламенту необхідно вжити заходів до прочищення димоходів і систем вентиляції.

Для підвищення ефективності роботи котельні, крім усього іншого, проводиться промивка теплообмінників. Це досить трудомістка робота, яка крім застосування спеціалізованого устаткування вимагає кваліфікованого підходу фахівців.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті