Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Чи актуальні ще котли на дровах?

Сучасні технології поступово у всьому витісняють усе старе й незручне. Так сталося і в енергетиці: стареньку піч «вигнало» нове газове опалення. Але те, що сьогодні спостерігається на енергетичному ринку, - проблеми з газопостачанням, стрімке зростання цін на електрику та дизельне паливо, і навіть газ - змушує задуматися власників приватних будинків про альтернативу сучасним «принадам». Часто - на користь призабутих, стареньких методів. І виходить, що єдиним оптимальним і дуже актуальним способом обігріти своє житло в холодну пору року залишаються котли на твердому паливі.

Найчастіше вибирають котли на дровах, тому що, навіть на тлі своїх твердопаливних «побратимів», вони виділяються своїми перевагами:
-Низька ціна;
-Високий ККД;
-Екологічна безпека;
-Доступний та недорогий опалювальний матеріал.

Дістати кілька кубометрів дров сьогодні ще не є не проблема, але їх вистачить для того, щоб всю зиму грітися у власному будинку, не побоюючись побачити рахунок за опалення з захмарною сумою.

Але ті, хто пам'ятає дров'яні печі у бабусь, напевно, можуть засумніватися в ефективності сучасних пристроїв. Адже дрова в звичайній печі дуже швидко згорали, а тепло від них так само швидко випаровується під стелю. Сьогоднішні котли на дровах - це вдале поєднання класичної пічки і численних модернізацій. Під час їх роботи згоряють і дрова, і виділяється від цього процесу деревний газ. При цьому досягається ККД більше 90% і мінімальна витрата теплової енергії.

Але, не дивлячись на свою популярність і вигідність, котел на дровах має кілька зовсім не суттєвих, що не впливають на кількість тепла, що виділяється, недоліків:
-Велику вагу котла (найчастіше їх виготовляють з чавуну);
-Неможливість повної автоматизації роботи;
-Необхідність частого завантаження палива.

Де затребуваний дров'яної котел? Найчастіше котли на дровах використовуються в сільській місцевості, в дачних і котеджних селищах і навіть у приватних секторах міст. Але останнім часом особливу увагу на них звертають і бізнесмени - власники лазень. Виявилося, що такий пристрій дуже вигідно і в плані фінансових витрат, і в питанні тепловіддачі.

Цьому сприяє ще й зовнішній вигляд котлів. Сьогодні вони не схожі на закопчені чорні печі, з яких валить дим. Це стильні ергономічні пристрої з сучасним дизайном, за якими, до того ж, дуже легко доглядати. А безперервна робота наукових баз над виробництвом вітчизняних дров'яних котлів дає надію на те, що незабаром вони позбавляться і від всіх існуючих недоліків.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті