Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Клімат в домі
Котли Protherm, відгуки та якість кращої торгової марки російського ринку
ГОЛОВНА ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ русский


google-plus twitter facebook vkontakte

 


Котли Protherm, відгуки та якість кращої торгової марки російського ринку.

Історія компанії

Те, як міцніла і прогресувала українська торгова марка Protherm, є ідеальним прикладом розвитку і становлення бізнесу. Після розвалу СРСР, невелика компанія не розвалилася і зуміла вести свої роботи. Спочатку компанія випускала обладнання для харчової промисловості, але в подальшому майбутньому компанія перейшла до випуску холодильного, пекарного та опалювального обладнання. У 2001 році був вперше спроектований, а також сконструйований перший котел. На сьогоднішній день Харківський завод має великий перелік газових і електричних котлів. Продукція цього заводу має попит не тільки на ринках країн СНД, а й на європейському ринку теж.

Опис заводу та обладнання

Котли Protherm мають високу якість складання і деталей. Також це обладнання має багато позитивних відгуків, і це є їх безумовним козирем. При їх виробництві було використано нове обладнання від відомих світових виробників. Для того, щоб виконувати обробку металу на заводі є швейцарські верстати, а також інше необхідне обладнання високого класу. Вся продукція заводу, яка використовується в цілях теплопостачання, має підвищену надійність і відмінну теплопередаючу здатність, також підвищену стійкість при корозійному впливі.

Велика частина комплектуючих, закуповується у італійських фірм, які користуються дуже великим авторитетом на ринку. Автоматика для газу купується у компанії SIT, термометри у T&G, клапани, пальники і термостати у Compini Corel.

Опис котлів та характеристики

Великим попитом серед покупців користуються газові двоконтурні котли, які обладнані здатністю нагріву води для будь-яких господарських потреб. Котли виконуються в інтервалі потужностей від семи до дев'яносто шести кіловат. Різноманітність моделей і модифікацій, а також можливість роботи в закритій системі теплопостачання, робить обладнання цієї компанії конкурентноздатним на світових торгових ринках. Газові, вугільні котли цієї торгової марки характеризуються великою універсальністю. Котли Protherm скат , відгуки про які говорять про їх якість та надійність.

Котли на твердому паливі отримали хороші відгуки та широке застосування в невеликих шахтарських містечках. Газові котли широко застосовуються в містах і газифікованих районах. Також є котли, що працюють на торфі та тирсі, кожен з них отримав своїх споживачів.

Всі матеріали, а також проведені роботи мають сертифікати якості та ліцензії, що викликає довіру у покупців. Розмаїття модифікацій просто заворожує дух, присутні види котлів як для малих приміщень, наприклад дач, так і для цілих багатоквартирних будинків.

Все обладнання роками підтверджує свої позитивні відгуки задоволених власників, якість продукції підтверджую і я, якщо ви теж такої ж думки тисніть на кнопку Мені подобається.

Григорій Шальц

copywrighting 2011-2016/до початку / карта сайту