Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Котли Protherm, відгуки та якість кращої торгової марки російського ринку.

Історія компанії

Те, як міцніла і прогресувала українська торгова марка Protherm, є ідеальним прикладом розвитку і становлення бізнесу. Після розвалу СРСР, невелика компанія не розвалилася і зуміла вести свої роботи. Спочатку компанія випускала обладнання для харчової промисловості, але в подальшому майбутньому компанія перейшла до випуску холодильного, пекарного та опалювального обладнання. У 2001 році був вперше спроектований, а також сконструйований перший котел. На сьогоднішній день Харківський завод має великий перелік газових і електричних котлів. Продукція цього заводу має попит не тільки на ринках країн СНД, а й на європейському ринку теж.

Опис заводу та обладнання

Котли Protherm мають високу якість складання і деталей. Також це обладнання має багато позитивних відгуків, і це є їх безумовним козирем. При їх виробництві було використано нове обладнання від відомих світових виробників. Для того, щоб виконувати обробку металу на заводі є швейцарські верстати, а також інше необхідне обладнання високого класу. Вся продукція заводу, яка використовується в цілях теплопостачання, має підвищену надійність і відмінну теплопередаючу здатність, також підвищену стійкість при корозійному впливі.

Велика частина комплектуючих закуповується у італійських фірм, які користуються дуже великим авторитетом на ринку. Автоматика для газу купується у компанії SIT, термометри у T&G, клапани, пальники і термостати у Compini Corel.

Опис котлів та характеристики

Великим попитом серед покупців користуються газові двоконтурні котли, які обладнані здатністю нагріву води для будь-яких господарських потреб. Котли виконуються в інтервалі потужностей від семи до дев'яносто шести кіловат. Різноманітність моделей і модифікацій, а також можливість роботи в закритій системі теплопостачання, робить обладнання цієї компанії конкурентноздатним на світових торгових ринках. Газові, вугільні котли цієї торгової марки характеризуються великою універсальністю. Котли Protherm скат, відгуки про які говорять про їх якість та надійність.

Котли на твердому паливі отримали хороші відгуки та широке застосування в невеликих шахтарських містечках. Газові котли широко застосовуються в містах і газифікованих районах. Також є котли, що працюють на торфі та тирсі, кожен з них отримав своїх споживачів.

Всі матеріали, а також проведені роботи мають сертифікати якості та ліцензії, що викликає довіру у покупців. Розмаїття модифікацій просто заворожує дух, присутні види котлів як для малих приміщень, наприклад дач, так і для цілих багатоквартирних будинків.

Все обладнання роками підтверджує свої позитивні відгуки задоволених власників, якість продукції підтверджумо і ми.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті