КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийenglish

ОПАЛЕННЯ
airМАРКЕТ
airМАРКЕТ

Тепловентилятори, повітряні завіси, радіатори і конвектори, інфрачервоні обігрівачі і каміни

ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРИ   ПОВІТРЯНІ ЗАВІСИ   РАДИАТОРИ і КОНВЕКТОРИ   ІЧ-ОБІГРІВАЧІ І КАМІНИ

Системи опалення є найважливішими кліматичними системами для всіх широт, де температура на тривалий проміжок часу опускається нижче 8oC. І безумовно, найбільш витратними.
В даний час в таких умовах (з низькими температурами зовнішнього повітря в зимовий період) проживає значна частина населення нашої планети.

В бюджеті будь-якої сім'ї, незалежно від країни проживання з помірним або суворим кліматом частка витрат на опалення є найбільшою. Саме тому сьогодні величезні зусилля вчених, виробників обладнання та приладів для систем опалення спрямовані на вдосконалення опалювальної техніки, на пошук нових джерел енергії, на енергозбереження.

Крім традиційних водяних і повітряних систем опалення все більшої популярності набувають різні нові опалювальні прилади. Принцип роботи їх заснований як на новітніх технологіях, так і на нетрадиційному використанні старих технологій і так званих відновлюваних джерел тепла.

До таких, наприклад, можна віднести прилади інфрачервоного випромінювання, - газові, водяні, електричні конвектори нового покоління різних потужностей і сфер застосування.

Широке поширення останнім часом набуває використання як в системах водяного, так і повітряного опалення теплових насосів.

Теплогенератори традиційних водяних систем, простіше кажучи, котли, також постійно вдосконалюються, як в частині економного споживання палива, підвищення ККД, так і в оптимізації управління розподілом теплоносія.

Незважаючи на велику різноманітність в нинішніх умовах для замовника важливо з самого початку визначити найоптимальніший для себе варіант опалення, виходячи з місцевості, де він проживає, з наявних там енергетичних ресурсів, особистих можливостей і економічної доцільності використання тієї чи іншої системи опалення.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті