КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Панельні інфрачервоні обігрівачі
airМАРКЕТ

      Теплова потужність, Вт  -   

За даним запитом (панельний інфрачервоний обігрівач) знайдено 4 поз.

Панельний обігрівач S&P TERMOTECH MT 1400

S&P TERMOTECH MT 1400 Стельовий інфрачервоний панельний обігрівач з температурою поверхні 150oC і 300oC призначений для обігріву комерційних і промислових приміщень, також для локального обігріву робочих місць і сушіння різних виробів. Стельова панель кріпиться на підвісі (наприклад ланцюга) за допомогою стандартних кронштейнів. Не вимагаэ якого-небудь обслуговування. Для регулювання температури в приміщенні слід використовувати одноступінчастий кімнатний термостат.
Теплова потужність 1400 Вт
Орієнтовна площа обігріву 0 м.кв.
Made in Spain.
989 Є
Де купити?

Панельний обігрівач S&P TERMOTECH MT 1750

S&P TERMOTECH MT 1750 Стельовий інфрачервоний панельний обігрівач з температурою поверхні 150oC і 300oC призначений для обігріву комерційних і промислових приміщень, також для локального обігріву робочих місць і сушіння різних виробів. Стельова панель кріпиться на підвісі (наприклад ланцюга) за допомогою стандартних кронштейнів. Не вимагаэ якого-небудь обслуговування. Для регулювання температури в приміщенні слід використовувати одноступінчастий кімнатний термостат.
Теплова потужність 1750 Вт
Орієнтовна площа обігріву 0 м.кв.
Made in Spain.
652 Є
Де купити?

Панельний обігрівач S&P TERMOTECH HT 3500

S&P TERMOTECH HT 3500 Стельовий інфрачервоний панельний обігрівач з температурою поверхні 150oC і 300oC призначений для обігріву комерційних і промислових приміщень, також для локального обігріву робочих місць і сушіння різних виробів. Стельова панель кріпиться на підвісі (наприклад ланцюга) за допомогою стандартних кронштейнів. Не вимагаэ якого-небудь обслуговування. Для регулювання температури в приміщенні слід використовувати одноступінчастий кімнатний термостат.
Теплова потужність 3500 Вт
Орієнтовна площа обігріву 0 м.кв.
Made in Spain.
1006 Є
Де купити?

Панельний обігрівач S&P TERMOTECH HT 5250

S&P TERMOTECH HT 5250 Стельовий інфрачервоний панельний обігрівач з температурою поверхні 150oC і 300oC призначений для обігріву комерційних і промислових приміщень, також для локального обігріву робочих місць і сушіння різних виробів. Стельова панель кріпиться на підвісі (наприклад ланцюга) за допомогою стандартних кронштейнів. Не вимагаэ якого-небудь обслуговування. Для регулювання температури в приміщенні слід використовувати одноступінчастий кімнатний термостат.
Теплова потужність 5250 Вт
Орієнтовна площа обігріву 0 м.кв.
Made in Spain.
1299 Є
Де купити?

УВАГА! Ціни вказані прайсові (рекомендовані виробником).
В різних постачальників ціни можуть відрізнятись в ту чи іншу сторону від прайсових.
Реальні зовнішній вигляд та характеристики можуть не співпадати з вказаними в каталозі
Характеристики обладнання та матеріалів повинні відповідати певним розрахунковим величинам, тому краще підбирати їх в комплексі з розрахунком кліматичної системи, або точно згідно проекту.
Ви можете замовити тут розрахунок системи і ми підберемо Вам відповідне обладнання чи матеріали та порадимо, де купити їх та хто може здійснити якісний монтаж.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті