КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Конвективно-інфрачервоні обігрівачі
airМАРКЕТ

      Теплова потужність, Вт  -   

За даним запитом (конвективно-інфрачервоний обігрівач) знайдено 6 поз.

Обігрівач Electrolux EIH/AG – 1500 E

Electrolux EIH/AG – 1500 E Конвективно-інфрачервоний обігрівач серії Air Heat з електричним керуванням. Суміщає два типи обігріву - конвективний і інфрачервоний. Нагрівальний елемент Y-DUOS, що володіє великою поверхнею тепловіддачі, що дозволяє створювати широкий потік інфрачервоних променів, а також нагрівати значний обсяг повітря, що бере участь в конвекційному русі. Ультрасучасний блок управління нового покоління, високоточний (до 0,1 ° С) термостат, що дозволяє уникнути перепадів температури в приміщенні, що обігрівається.
Теплова потужність 1500 Вт
Орієнтовна площа обігріву 7 м.кв.
Made in China.
121 $
Де купити?

Обігрівач Polus K-250

Polus K-250 Панельний обігрівач конвективно-інфрачервоного типу. Принцип роботи нагрівального елемента гарантує безшумну роботу. Температура нагрівального елемента не перевищує 74оС, що дозволяє отримувати м'яке і комфортне тепло. Панельний обігрівач виконаний для настінного монтажу, крім інфрачервоного тепла, він створює конвективний потік, що дозволяє поєднати в нагрівальної панелі конвектор та інфрачервоний обігрівач.
Теплова потужність 250 Вт
Орієнтовна площа обігріву 5 м.кв.
Made in Ukraine.
750 грн
Де купити?

Обігрівач Polus K-500

Polus K-500 Панельний обігрівач конвективно-інфрачервоного типу. Принцип роботи нагрівального елемента гарантує безшумну роботу. Температура нагрівального елемента не перевищує 74оС, що дозволяє отримувати м'яке і комфортне тепло. Панельний обігрівач виконаний для настінного монтажу, крім інфрачервоного тепла, він створює конвективний потік, що дозволяє поєднати в нагрівальної панелі конвектор та інфрачервоний обігрівач.
Теплова потужність 500 Вт
Орієнтовна площа обігріву 10 м.кв.
Made in Ukraine.
1000 грн
Де купити?

Обігрівач EWT Clima 1000 TLS

EWT Clima 1000 TLS Конвективно-інфрачервоний обігрівач. Система захисту від перегріву; Високоточний термостат; Вологостійкий корпус; Не сушить повітря і не спалює кисень; Сучасний і стильний дизайн; Механічне управління; Тип установки: настінний або підлоговий; Тип нагрівального елемента: ТЕН;
Теплова потужність 1000 Вт
Орієнтовна площа обігріву 10 м.кв.
Made in Germany.
108 $
Де купити?

Обігрівач EWT Clima 1500 TLS

EWT Clima 1500 TLS Конвективно-інфрачервоний обігрівач. Система захисту від перегріву; Високоточний термостат; Вологостійкий корпус; Не сушить повітря і не спалює кисень; Сучасний і стильний дизайн; Механічне управління; Тип установки: настінний або підлоговий; Тип нагрівального елемента: ТЕН;
Теплова потужність 1500 Вт
Орієнтовна площа обігріву 15 м.кв.
Made in Germany.
140 $
Де купити?

Обігрівач EWT Clima 2000 TLS

EWT Clima 2000 TLS Конвективно-інфрачервоний обігрівач. Система захисту від перегріву; Високоточний термостат; Вологостійкий корпус; Не сушить повітря і не спалює кисень; Сучасний і стильний дизайн; Механічне управління; Тип установки: настінний або підлоговий; Тип нагрівального елемента: ТЕН;
Теплова потужність 2000 Вт
Орієнтовна площа обігріву 15 м.кв.
Made in Germany.
159 $
Де купити?

УВАГА! Ціни вказані прайсові (рекомендовані виробником).
В різних постачальників ціни можуть відрізнятись в ту чи іншу сторону від прайсових.
Реальні зовнішній вигляд та характеристики можуть не співпадати з вказаними в каталозі
Характеристики обладнання та матеріалів повинні відповідати певним розрахунковим величинам, тому краще підбирати їх в комплексі з розрахунком кліматичної системи, або точно згідно проекту.
Ви можете замовити тут розрахунок системи і ми підберемо Вам відповідне обладнання чи матеріали та порадимо, де купити їх та хто може здійснити якісний монтаж.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті