Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Встановлення кондиціонерів: зовсім непросте завдання

Часом, вибираючи кліматичну техніку, покупці орієнтуються виключно на технічні характеристики, не приділяючи уваги такому важливому чиннику, як тонкощі монтажу. Згодом виявляється, що приміщення в силу своїх конструкторських особливостей не дозволяє правильно встановити придбане обладнання, або ефективно ним користуватися. Щоб такого з вами не трапилося, ми як можна докладніше розповімо в цій статті про особливості встановлення кондиціонерів.

встановлення спліт-систем Монтаж кліматичної техніки, це не означає - просто розташувати пристрій в приміщенні і увіткнути штекер у розетку. Це серйозна, довга робота, що вимагає належного рівня професійної підготовки. У тому числі, часом необхідно погодити з комунальними службами проект і отримати дозвіл на встановлення кондиціонера.

Мешканці багатоквартирних будинків повинні враховувати рівень шуму, інакше в майбутньому їм не уникнути проблем із сусідами.

Слід розуміти, що навіть незначні помилки, допущені при монтажі кондиціонера, згодом напевно приведуть до зниження продуктивності системи, а то й до її поломки. А щоб виправити наслідки невірної установки, знадобиться вельми немаленька сума.

Не випадково фахівці твердять, що саме вірна установка - запорука безвідмовної і довгої роботи кондиціонера.

Так як же все-таки правильно провести монтаж кліматичної установки для квартири і удома?

Будь-яка система такого роду складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Даний підхід дозволяє сильно зменшити шум, залишивши його зовні приміщення.

Алгоритм встановлення наступний:
- В стіні пробивається отвір з деяким ухилом назовні, це необхідно для безперешкодного зливу конденсату, що збирається.
- Кронштейни надійно фіксуються зовні будинку, на них кріпиться зовнішній блок.
- Блоки кліматичної системи з'єднуються спеціальною магістраллю з фреону.
- Внутрішній блок розміщується всередині будівлі.
- Приєднуються електричні дроти.
- За допомогою спеціальної помпи проводиться процес вакуумізації фреонової труби: це необхідно для того, щоб викачати зайве повітря, знизивши тим самим навантаження на двигун.

Потрібно відзначити, що встановлення кондиціонера може бути проведене в будь-який час року, однак, взимку запустити систему не вдасться. Температура при монтажі не повинна бути нижче п'яти градусів Цельсія.

Зрозуміло, складність встановлення кондиціонера багато в чому залежить від типу системи. Зараз існує кліматична техніка, дуже проста в монтажі, але разом з тим, забезпечує цілком прийнятний рівень комфорту в приміщенні у спекотну пору.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті