Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Встановлення кондиціонерів. Нюанси та особливості.

          

Кондиціонери в наш час стали грати дуже велику роль. Сьогодні вони не є розкішшю чи екзотикою, а стають все більш доступним звичайним предметом комфорту в наших оселях. Як диван, наприклад, або холодильник, чи телевізор. Але якщо диван ви за допомогою друга або сусіда дяді Васі абияк зможете затягнути в кімнату і поставити там, де вважаєте за потрібне і зручним, телевізор або холодильник змусите виконувати свої функції, встромивши вилку в розетку, то у випадку з кондиціонером друг або дядя Вася навряд чи зможуть вам допомогти. установка кондиціонерів Ні, звичайно ж доправити блоки свіжокупленого "прохолодовиробляючого агрегату" до вас на 5-й поверх вони безумовно допоможуть, але от далі вам без допомоги фахівців не обійтися. Не варто, економлячи на монтажі, наймати шабашників, адже це загрожує для вас непередбачуваними наслідками, найнеприємніший з яких- втрата гарантії на придбаний кондиціонер.

Встановлення кондиціонерів вимагає високопрофесійного підходу. І справа не тільки в безлічі технологічних нюансів монтажу, хоча вони в даному випадку безумовно відіграють вирішальну роль. Наприклад, система трубопроводів, що з'єднує внутрішній і зовнішній блоки повинна бути ідеально герметичною, щоб уникнути витоку фреону і утеплена, для видалення з піддону внутрішнього блоку рідини, що конденсується необхідно витримати потрібні ухили тощо. Само собою, виконання таких робіт вимагає спеціальних пристосувань, інструменту та обладнання і навичок роботи з ними.

Важливу роль відіграють і такі суто зовнішні моменти, як місце встановлення внутрішнього і зовнішнього блоків, що впливають до того ж і на вартість самого монтажу. Фахівці, для яких установка кондиціонерів - професійне заняття, а не сезонна шабашка, підкажуть, де краще встановити внутрішній блок, як правильно експлуатувати його, щоб насолоджуватися повноцінною прохолодою в будинку, а не бігати по лікарнях від протягів і перепадів температур. Крім цього, не завжди виходить встановити зовнішній блок без застосування спеціальної підйомної техніки чи альпіністського спорядження.

Саме тому для встановлення кондиціонерів так важливо звертатися до фахівців і компаній, котрі володіють усіма необхідними технічними та людськими ресурсами для професійного виконання цієї непростої роботи.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті