Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переваги та недоліки установки систем кондиціонування

XXI століття принесло безліч розробок, що дозволяють максимально полегшити життя людини: комп'ютери, планшети, ноутбуки, інтернет, і т.д. Великі кроки були зроблені і для забезпечення максимального комфорту людини, сюди можна віднести і винахід систем кондиціонування, вентиляторів і обігрівачів. Не всім було дано народитися в комфортному для проживання кліматичному поясі, але бажаних умов можна з легкістю досягти у себе вдома або на роботі, встановивши кондиціонер. Такі пристрої можуть бути корисні не тільки в побуті, але й інших галузях: їх використовують на складах, заводах та інших технологічних приміщеннях.

Найчастіше люди, купуючи техніку, не задаються питанням про її правильну експлуатацію - просто користуються, поки не зламається. Якщо це і можна пробачити стосовно деякої побутової техніки, то кондиціонерам подібне відношення може значно вкоротити термін функціонування. Найбільш популярними для використання вдома є двохблокові конструкції, частина яких встановлюється зовні будівлі. Як дорогі, так і бюджетні моделі таких кондиціонерів в рівній мірі мають потребу в дотриманні певних правил експлуатації.

Одна з головних причин виходу кондиціонера з ладу - забруднення фільтрів у внутрішньому блоці. Основна їх функція - затримання крупного пилу і захист від нього радіатора. Для підтримки фільтра в робочому стані його потрібно хоча б раз на два тижні чистити в теплій воді. Опис цього нескладного процесу, як правило, можна знайти в інструкції до будь-якої моделі. Чистка не входить в професійне обслуговування техніки, тому її доведеться виконувати самостійно. Тривала забрудненість фільтрів порушує роботу контуру охолодження і призводить до обмерзання труб, що з'єднують блоки.

Ще однією передумовою до виходу системи з ладу може служити нормований витік фреону. Навіть якщо монтаж кондиціонера виконаний професійно, мінімальна витік (порядку 5-8%) все одно буде відбуватися. Для його компенсації в пристрій додають невелику кількість фреону кожні 1,5-2 роки. Якщо дозаправку не проводити, то виникає велика ймовірність самозаклинювання і перегріву компресора.

Так що якщо ви хочете, щоб ваш кондиціонер працював якомога довше, не забувайте регулярно проводити чистку фільтрів і хоча б раз на два роки викликати фахівця для проведення необхідного обслуговування.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті