Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Портативний кондиціонер Dantex

 

мобільний кондиціонер дантекс Переносні кондиціонери служать прекрасною альтернативою віконному чи настінному кондиціонеру в якості доповнення до центрального кондиціонування приміщення. Такий мобільний кондиціонер Dantex часто стає єдиним варіантом для тих, хто проживає в багатоквартирних будинках, які не дозволяють встановлення віконних блоків. Деякі власники кажуть, що портативні кондиціонери є більш затребуваним, ніж встановлення кондиціонування приміщення через стіну в будинках. Дана установка не вимагає будь-якої важкої роботи, і тому, ці агрегати змонтовані на колесах, ви можете теоретично їх переміщати з кімнати в кімнату і легко зберігати їх у міжсезоння. Також установка не вимагає, щоб вони містилися ближче до вікна, проте, вам потрібно запустити випускний шланг назовні. Переносні кондиціонери Дантекс вагою від 20 до 35 кг у середньому, але зазвичай питання виникає не сскільки він важить, а скільки коштує. З іншого боку, віконні кондиціонери є менш дорогими, ніж портативні моделі, і є навіть відгуки, які говорять, що вони працюють краще.

Незважаючи на велику кількість портативних кондиціонерів на ринку, порівняно мало на них відгуків та порівняння.

Портативні кондиціонери Дантекс ідеально підходять для зниження температури в маленьких спальнях, офісах. Його неймовірно компактний дизайн робить ці блоки підходящими для охолодження приміщень з обмеженою площею. Ці пристрої, це насправді 3 прилади в одному - кондиціонер, вентилятор і осушувач повітря, і все це в одному компактному блоці. Деякі моделі також мають 4-й режим - режиму обігріву. Немає кращого рішення, якщо потрібно швидко охолодити приміщення, ніж купити переносний кондиціонер Dantex, коли температура за вікном починає підніматися і про монтаж центральної системи кондиціонування не може бути й мови.

Найбільш важливі особливості портативного кондиціонера

-Подвійний шланг

Портативний кондиціонер, у якого є подвійний шланг працює краще, ніж окремий шланг. Чому? Тому що у них другий повітряний шланг, що більше витягує теплого і вологого повітря з приміщення.

-Напрямок потоку повітря

Ви можете направляти потік повітря, туди, де вам це потрібно - по вертикалі чи по горизонталі.

-Добре опрацьоване управління

Великі і окремі кнопки, чітке маркування, цифрова індикація температури - все це спрощує використання кондиціонера.

-Таймер

Дає вам велику свободу - кондиціювання повітря можна відключити або встановити для включення перш, ніж ви зможете дістатися додому.

-Енергоефективні конструкції

Дозволяє економити енергію, при цьому використовувати кондиціонер дешевше в довгостроковій перспективі.

-Режим осушення

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті