Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Підбір чилера.

Сhiller (чилер), що в перекладі означає "охолоджуюча машина" є сучасним технологічним обладнанням, охолоджуючим, або нагріваючим рідини, властивості яких порівняні з властивостями звичайної води.

Чиллер Ангара виробляється заводом, створеним в 1987 році в Туреччині. Сьогодні заводом ERBAY випускається великий асортимент зручних компактних чілерів, за допомогою конденсатора охолоджуючих повітря. До них відносяться чилери з охолодженням на водяній основі, промислові чилери, призначені для великих організацій, градирні широкого спектра, інше водяне обладнання з різноманітними функціями і різною потужністю. Made in усього обладнання сертифіковане за нормами ISO, відповідає європейським і російським стандартам.

Устаткування марки АНГАРА завод поставляє в багато країн Європи, з 2005 року його почали експортувати на офіційному рівні в Росію. Виготовлювач свою продукцію зробив придатною для використання в північних районах Росії не тільки всередині, але і зовні приміщення цілодобово і цілорічно. Роботу над удосконаленням чилера проводили з урахуванням кліматичних особливостей регіонів, в яких передбачалося використовувати дане устаткування.
Широкий асортимент продукції і різноманітні пропозиції устаткування за габаритами, потужностями, ціновим категоріям, дозволяють з легкістю встановлювати чилер Ангара в будь-які споруди. Охолоджувачі широко використовують у власній діяльності підприємства, пов'язані з машинобудуванням і приладобудуванням (в якості приладів з охолоджувальною рідиною при технологічних операціях), в легкій, текстильній, харчовій, медичній, фармакологічній промисловостях.

Однак, чилери працюють не тільки з водою, відмінно справляючись і з пивом, молоком, маслом, іншими харчовими, а також технологічними рідинами. Підприємства, цикли роботи яких неперервні, мають потребу в надійному устаткуванні, яке працює без поломок, що можуть призводити до збитків. Устаткування, що відповідає цим вимогам, поставляє фірма ERBAY, яка зарекомендувала себе на технічному ринку в якості надійного партнера.

Чиллери фірми ЕRВАY мають всі необхідні для використання сертифікати і ліцензії, забезпечуються тривалим гарантійним терміном. Будь-який клієнт, що придбає чилер Ангара, разом з ним отримує постійну технічну підтримку, супроводжувану досвідченими фахівцями. Співробітники компанії ретельно опрацюють замовлення, допоможуть підібрати чилер, запропонувавши оптимальний набір обладнання, що задовольняє конкретним запитам.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті