Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Інноваційна система кліматизації Climasystem від компанії Aquatherm.

Працездатність людини залежить як від мікроклімату приміщення, в якому вона працює, так і від кліматичних умов, в яких знаходиться дане приміщення. Навіть при невеликих відхиленнях температури і вологості від комфортних норм вона значно знижується. Також очевидно, що постійний шум і протяги на робочому місці негативно позначаються на продуктивності праці.
Фірма Акватерм створила унікальну панельну систему кліматизації Climasystem, що дозволяє створити в приміщенні оптимальний мікроклімат без вуличного шуму і протягів.
Невеликі габарити регістрів з пластикових труб Climasystem дозволяють встановлювати їх під штукатурку або під інші, так звані сухі захисні покриття. Максимальна товщина готової зібраної конструкції (колектор, кріпильна шина з місцями з'єднань) становить 25 мм. Регістри оснащені колекторами (прямокутними розподільниками), розташованими один навпроти одного.
Все вищевказане дає можливість підключення за найрізноманітнішими схемами, наприклад, за методом Тіхельмана, при якому розподіл теплоносія відбувається рівномірно по всіх трубах. При цьому швидкість потоку теплоносія і втрати в мережі зведені до мінімуму. На площі 10 м? швидкість потоку менше 0,3 м/с. Регістри пластикових труб Climasystem можуть монтуватися в підвісних стелях як на металеві, так і на гіпсокартонні касети. Невелика вага (менше 2,5 кг/м? з теплоносієм) не викликає великого навантаження на стельову конструкцію. Зверху регістри ізолюються шаром скловолокна завтовшки 30 мм. Можливе також укладання панелей під штукатурку огороджувальних конструкцій. Між собою регістри з'єднуються за допомогою спеціальних роз'ємів або методом зварювання.
Дані системи мають наступні функції та переваги:
- Охолодження або обігрів приміщень;
- Відсутність шумів і протягів;
- Рівномірний розподіл холоду або тепла;
- Відсутність пилу в повітрі при роботі системи;
- Простота у налагодженні і регулюванні;
- Можливість у подальшому установки додаткових регістрів;
- Простота, зручність і велика швидкість монтажу;
- Можливість монтажу як при реконструкції, так і на нових об'єктах;
- Застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю;
- Кисненепроникність труб і висока надійність з'єднань;
- Економічність при експлуатації.
Принцип роботи систем кліматизації Climasystem заснований на охолодженні або обігріві поверхонь стелі і (або) стін внаслідок випромінювання холоду або тепла на величину, що залежить від температури повітря в приміщенні. При цьому 60% всієї потужності обігріву (охолодження) припадає на випромінювання. Різниця між кімнатною температурою і температурою поверхонь стелі чи стін і визначає потужність охолодження або нагрівання.
Розміри регістрів стандартизовані, що дозволяє комбінувати при монтажі активні ділянки стелі з неактивними, оскільки найчастіше регістрами оснащується не вся площа стелі або стіни.
Пластикові труби регістрів Climasystem виконуються з поліпропілену фузіолен PP-R (80). Даний матеріал завоював визнання у всьому світі, перш за все через свої дуже хороші зварювальні властивості, і стійкість до високого тиску.

за матеріалами сайту Акватерм-Україна від 5 квітня 2012р.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті