Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Кондиціонери: на чому не варто економити

На сьогоднішній день кондиціонери є невід'ємним компонентом технічного оснащення будь-якого сучасного підприємства, офісу, готелю, будинку чи квартири. Не секрет, що всі ми мріємо жити комфортно і, купуючи дороге обладнання, бажаємо, щоб воно працювало якомога довше. Безумовно, досягти цього можна тільки в тому випадку, якщо ретельно дотримуватися всіх нюансів установки і не економити кошти на проведенні монтажних робіт.

Дуже часто люди купують кліматичне обладнання виходячи з технічних характеристик, не звертаючи увагу на дуже важливі тонкощі монтажу. А після покупки виявляється, що через особливості приміщень використовувати обладнання в повній мірі практично неможливо. Для того, щоб уникнути подібних проблем, варто знати про вимоги, які висуваються при монтажі різних типів кондиціонерів.

Дехто вважає, що встановлення кондиціонера - просте розміщення його в приміщенні з подальшим підключенням до електромережі. Але це далеко не так. Монтаж кліматичного обладнання включає в себе цілий спектр робіт, які вимагають від фахівців професійного підходу. Часто попередньо потрібно погодити проект, а в деяких випадках необхідно отримати дозвіл від житлово-комунальних служб.

Що стосується жителів багатоквартирних будинків, то вони в обов'язковому порядку повинні врахувати і рівень шуму, щоб у подальшому уникнути скарг від сусідів. Потрібно пам'ятати, що навіть найменші помилки, які будуть допущені при монтажі кондиціонерів, можуть надалі стати причиною виникнення поломок і зниження рівня продуктивності обладнання. А для того, щоб їх виправити, вам знадобиться більше третини всі витрачених на встановлення грошових коштів. Сьогоднішній ринок пропонує до ваших послуг велику кількість компаній, які займаються і продажем і монтажем і подальшим обслуговуванням кондиціонерів.

Виходячи з цього можна зробити висновок, що твердження фахівців про необхідність грамотного підходу при проведенні робіт, є запорукою безвідмовної і тривалої служби кліматичного обладнання.

Кожен з нас знає, що кондиціонер - фільтр, який працює з повітрям. Цим повітрям ми дихаємо. У зв'язку з цим технічний стан кондиціонера впливає на самопочуття людей, їх настрій і комфорт у приміщенні. Якісна чистка, заправка та ремонт кондиціонерів в значній мірі продовжують термін роботи пристрою.

І навпаки, - відсутність обслуговування може стати причиною виникнення ряду несправностей: засмітився пухом і пилом конденсатор, брудний фільтр. А недостатня кількість фреону, крім того, що знижує продуктивність кондиціонера, ще й є причиною поломки компресора.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті