Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як вибрати кондиціонер?

Кондиціонерами називаються пристрої, які відповідають за створення і підтримку в автоматичному режимі певних параметрів (температури, чистоти, вологості і швидкості руху повітря) в закритих приміщеннях. Призначається така техніка для створення максимально сприятливих для здоров'я людей умов в будинках, квартирах та офісах. В даний час кондиціонери спб або інші міста Росії пропонують в широкому асортименті, так що проблем з покупкою виникнути не повинно.
У Росії системами кондиціонування житлові приміщення обладнувати стали відносно недавно. Раніше вважалося, що техніка кліматичного контролю призначена головним чином для культурних установ, торговельних чи промислових об'єктів. Незважаючи на моду, клімат-контроль досі є недешевим задоволенням. Тому найпопулярнішими зараз можна назвати порівняно недорогі фреонові кондиціонери, які регулюють температурний режим від 16 до 32 ° С, осушують і очищають повітря від запахів і пилу.
Система кондиціонування встановлюється з урахуванням функціонального призначення. Наприклад, купити daikin кондиціонер буде оптимальним рішенням, оскільки в модельному ряді цього виробника є прилади практично для будь-якого приміщення.
Встановлюваний на кухні прилад, повинен бути настільки продуктивним, щоб мати можливість справлятися з великими виділеннями тепла. Але при цьому на кухню обов'язково повинен надходити і свіже повітря, так як рециркуляція від духоти не врятує. Кондиціонери, які підвішуються на стіну, не впораються навіть з першим завданням, їх фільтри заб'ються жировими відкладеннями. На кухні краще використовувати канальний кондиціонер: він володіє достатньою потужністю, і може додавати свіже повітря.
Кондиціонер для кабінету або спальні повинен мати відповідні шумові характеристики. Тобто повинен працювати практично безшумно, щоб не заважати мешканцям квартири спокійно відпочивати або працювати. Прилад, що встановлюється в дитячій, повинен не тільки очищати повітря, але і розподіляти його по приміщенню без протягів. Вироблена відомою шведською компанією пропонуються на даному етапі до систем кондиціювання й вентиляції. У модельному ряду цієї фірми наявна техніка, відповідна як для кондиціонування міської квартири, так і заміського будинку. Вибір залишається тільки за вами.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті