КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Цей розмаїтий світ кондиціонерів

Створити в оселі ідеальний мікроклімат можна різними способами. До прикладу, таку можливість дарує будівництво будинків з бруса, колод та інших дерев'яних матеріалів. У таких будівлях прохолодно влітку й тепло взимку.

Зрозуміло, в суворих кліматичних умовах без допоміжної кліматичної техніки не обійтися. Так, від виснажливої спеки мешканців оселі завжди рятують кондиціонери. Попит на дані пристрої народжує величезну кількість пропозицій. При цьому, виробники в гонитві за увагою споживачів постійно вдосконалюють дану техніку, забезпечуючи її все новими і новими функціями. Ось чому сьогодні на ринку представлена величезна кількість найрізноманітніших видів кондиціонерів. Основними серед них, зокрема, є моноблочні і типу «спліт-система».

До першого виду можна віднести колись дуже популярні віконні та поширені зараз мобільні. Віконні кондиціонери сьогодні використовуються вкрай рідко, адже вони досить гучні і не дуже естетичні. Необхідність порушувати заради їх установки конфігурацію вікна також не сприяє зростанню їх популярності. На відміну від мобільних пристроїв, які у сучасних споживачів користуються заслуженим попитом. Особливо, якщо мова йде про дачні будинки чи квартир, що зніматься на невеликі терміни. Мобільний кондиціонер без складнощів може переміщатися з приміщення в приміщення, та й установка його не вимагає ніяких зусиль. Досить просто вивести назовні гнучкий шланг.

І все ж найбільшою популярністю користуються кондиціонери типу «спліт-система». Вони також мають масу різновидів. Найпоширенішим є настінний кондиціонер. Його сьогодні можна зустріти практично в кожному будинку. І тому є маса причин. Почати з того, що даний пристрій відносно доступний за ціною. Крім того, він досить естетичний - основний блок тут виведений назовні, в кімнаті ж розташовується лише невелика «коробка». А ще настінні кондиціонери досить тихо працюють. Зрозуміло, рівень шуму у різних моделей буде різнитися.

Крім настінних, в оселі нерідко використовують і канальні кондиціонери. Зовнішньої блок тут також розташований на вулиці, але і внутрішній надійно захований від сторонніх очей за підвісною стелею. Іншими словами, сама кліматична техніка непомітна, на відміну від прохолоди, яку вона дарує. На виду тут тільки повітророзподільні решітки.

Перераховуючи існуючі різновиди кондиціонерів, не можна не згадати також касетні і напольно-стельові пристрої. У великих приміщеннях, не вибагливих в плані дизайну інтер'єру, нерідко використовуються також колонні моделі.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті