Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Чистка кондиціонера. Профілактика від пилу і грибка

  

Чистка кондиціонерів Чистка кондиціонера необхідна, так як найголовніша проблема, - це запах цвілі і пилу при кондиціонуванні приміщення. Грибок, що утворився в процесі роботи кондиціонера може викликати як алергію, так і хвороби, пов'язані з диханням. Тому чистку та профілактику кондиціонера вкрай необхідно проводити мінімум раз на сезон.

Для того, щоб вирішити дану проблему необхідно почистити і продезинфікувати фільтр кондиціонера, а потім його випарник. Перші описані нижче кроки продемонструють нам, як необхідно проводити чистку фільтра.

1. Знімаємо верхню кришку внутрішнього блоку кондиціонера. Акуратно виймаємо спочатку повітряний фільтр, а потім додатковий повітроочисник, якщо такий передбачений конструкцією вашого кондиціонера. Повітряний фільтр розташований відразу за передньою решіткою і нагадує по виду сітку. Додатковий повітроочисний фільтр, призначений для очищення повітря від мікроорганізмів, дрібного пилу і запахів ви можете побачити відразу за першим фільтром. Він може бути вугільним, катехіновим з генератором іонів чи плазмовим.

2. Чистимо пилососом і миємо повітряний фільтр. Після чого даємо йому просохнути. Додаткові повітроочисні фільтри не призначені для чищення. Їх необхідно міняти. Термін служби - від 6 місяців до 5 років, залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені.

3. Далі включаємо кондиціонер на режим вентиляції (рециркуляції). Розпилюємо засіб для чищення та дезінфекції кондиціонерів безпосередньо перед всмоктуванням повітря. На протязі 10-20 хвилин засіб проводить глибоке очищення від мікроогранізмів внутрішню поверхню кондиціонера, а також випарника і обволікає захисною плівкою. Частину очищувача можна використовувати для дезінфікування повітряного фільтра.

4. Пилові шторки передньої кришки внутрішнього блоку кондиціонера, знімаємо і ретельно промиваємо водою, потім протираємо ганчірочкою.

5. Встановлюємо додатковий повітроочисний фільтр і основний, монтуємо передню кришку кондиціонера.

Все! Чищення та дезінфекція кондиціонера проведена успішно. Пам'ятайте, самостійна чистка кондиціонера завжди пов'язана з ризиком пошкодження при розборі внутрішнього блоку. Наприклад в таких кондиціонерах як Hitachi передня кришка не знімається зовсім. Необхідний повний розбір внутрішнього блоку для локалізації забруднення, фільтрів. Спеціаліст, який розуміється в даних питаннях проведе чистку більш професійно.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті