КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийenglish

Кондиціювання
airМАРКЕТ

Кондиціонери, фанкойли, осушувачі, зволожувачі, очищувачі та матеріали для монтажу

КОНДИЦІОНЕРИ   ФАНКОЙЛИ   ОСУШУВАЧІ ЗВОЛОЖУВАЧІ та ОЧИЩУВАЧІ

Важливість систем кондиціювання ні у кого сьогодні теж не викликає сумнівів.
У вік науково-технічного прогресу та бурхливого розвитку технологій всі ми мудрі і знаємо все про все. Ну... майже все про майже все. Принаймі, шо таке кондиціювання, знають майже всі. Можливо, про осушувачі, зволожувачі та фанкойли відомо тільки спеціалістам, але про кондиціонери чули точно всі. Хоча не факт, шо всі правильно розуміють, що це таке.

Хочеться зразу ж спростувати декілька міфів-стереотипів про кондиціювання.
Перший, це той, що кондиціювання, - це тільки кондиціонери. Насправді, як стає зрозумілим з вищевказаного, - це і осушення, і зволоження, і очищення повітря, і навіть його нагрів. Щодо останнього, то нагріву присвячений інший окремий розділ даного каталогу - опалення. По-простому кажучи, кондиціювання повітря, - це його підготовка.
Існує ще один поширений міф про кондиціонери. Нібито вони дають свіже повітря. У дійсності ж, за винятком канальних кондиціонерів, звичайні настінні спліт-системи не додадуть вам кисню у приміщення. Вони всього лиш обробляють існуюче повітря у приміщенні, можуть його охолодити, нагріти, очистити і навіть іонізувати. Хоча це теж дуже важливо, корисно і приємно, особливо у спеку. Існують поодинокі настінні моделі, що декларують приплив свіжого повітря, проте це лиш рекламний маркетинговий хід виробника. Майже у всіх випадках кількість цього "свіжого" повітря мізерна і незмірима з вартістю націнки на таке обладнання.

То саме стосується і побутових очищувачів, зволожувачів та осушувачів повітря. Там свіжого повітря апріорі не може подаватись. Безумовно, все це обладнання також необхідне і важливе для нашого здоров'я, проте, якшо ми ним, здоров'ям, цінуємо по-справжньому, без банального провітрювання приміщень і регулярного проведення часу на свіжому повітрі не обійтись.

І ще один поширений стереотип, це те, що, якщо зараз кондиціонер купити можна в гіпермаркеті, майже як ковбасу, то і поставити його не проблема. Насправді, до монтажу кондиціонера потрібно віднестись як-найсерйозніше. Ця техніка потребує для встановлення хороших спеціалістів та спеціального обладнання. Не ведіться на дешеві пропозиції від так званих "інсталяторів", і тим більше, не намагайтесь монтаж кондиціонера здійснити самотужки. Зверніться у спеціалізовану компанію, знайдіть спеціалістів з досвідом та хорошою репутацією, або до нас. Щасти Вам!

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті