КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
українська

Осушувачі мобільного типу
airМАРКЕТ

      Продуктивність, л/год  -

За даним запитом (мобільний осушувач)
знайдено 6 поз.

Осушувач мобільний Cooper & Hunter CH-D004WD1

Cooper & Hunter CH-D004WD1 Механічне регулювання і автоматичний контроль вологості; Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг; Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи); Світлодіодна індикація рівня поточної / заданій вологості; Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал при наповненні резервуара; Автоматичне припинення роботи при наповненні резервуара; Режим автоматичного розморожування; Авторестарт із збереженням налаштувань; Мобільний переміщення (коліщатка).
Продуктивність осушення 0.40 л/год
Made in Hong Kong.
232 $
Де купити?

Осушувач мобільний Cooper & Hunter CH-D005WD1

Cooper & Hunter CH-D005WD1 Електронне управління; Підтримання вологості від 80% до 35%; Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг; Таймер на вимикання; Індикатор забруднення фільтра; Індикатор безперериваного роботи; LED-дисплей індикації рівня вологості; 2 швидкості вентилятора; Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал при наповненні резервуара і автоматичне припинення роботи; Режим автоматичного розморожування; Авторестарт із збереженням налаштувань; Мобільний переміщення (коліщатка).
Продуктивність осушення 0.50 л/год
Made in Hong Kong.
245 $
Де купити?

Осушувач мобільний Cooper & Hunter CH-D007WD2

Cooper & Hunter CH-D007WD2 Електронне управління; Підтримання вологості від 80% до 35%; Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг; Таймер на вимикання; Індикатор забруднення фільтра; Індикатор безперериваного роботи; LED-дисплей індикації рівня вологості; 3 швидкості вентилятора; Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал при наповненні резервуара і автоматичне припинення роботи; Режим автоматичного розморожування; Авторестарт із збереженням налаштувань; Мобільний переміщення (коліщатка).
Продуктивність осушення 0.70 л/год
Made in Hong Kong.
262 $
Де купити?

Осушувач мобільний Cooper & Hunter CH-D008WD2

Cooper & Hunter CH-D008WD2 Електронне управління; Підтримання вологості від 80% до 35%; Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг; Таймер на вимикання; Індикатор забруднення фільтра; Індикатор безперериваного роботи; LED-дисплей індикації рівня вологості; 3 швидкості вентилятора; Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал при наповненні резервуара і автоматичне припинення роботи; Режим автоматичного розморожування; Авторестарт із збереженням налаштувань; Мобільний переміщення (коліщатка).
Продуктивність осушення 0.83 л/год
Made in Hong Kong.
283 $
Де купити?

Осушувач мобільний Cooper & Hunter CH-D010WD2

Cooper & Hunter CH-D010WD2 Електронне управління; Підтримання вологості від 80% до 35%; Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг; Таймер на вимикання; Індикатор забруднення фільтра; Індикатор безперериваного роботи; LED-дисплей індикації рівня вологості; 3 швидкості вентилятора; Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал при наповненні резервуара і автоматичне припинення роботи; Режим автоматичного розморожування; Авторестарт із збереженням налаштувань; Мобільний переміщення (коліщатка).
Продуктивність осушення 1.00 л/год
Made in Hong Kong.
294 $
Де купити?

Осушувач мобільний Ballu BDH-35L

Ballu BDH-35L Високопродуктивний, економічний та компактний осушувач повітря з сенсорним управлінням, що не вимагає монтажу та працює на екологічно безпечному холодоагенті R134A. Осушувач оснащений спеціальними роликами, що робить його переміщення з одного місця в інше легким і швидким. Сучасний і стильний дизайн.
Продуктивність осушення 1.46 л/год
Made in China.
350 $
Де купити?

УВАГА! Ціни вказані прайсові (рекомендовані виробником).
В різних постачальників ціни можуть відрізнятись в ту чи іншу сторону від прайсових.
Реальні зовнішній вигляд та характеристики можуть не співпадати з вказаними в каталозі
Характеристики обладнання та матеріалів повинні відповідати певним розрахунковим величинам, тому краще підбирати їх в комплексі з розрахунком кліматичної системи, або точно згідно проекту.
Ви можете замовити тут розрахунок системи і ми підберемо Вам відповідне обладнання чи матеріали та порадимо, де купити їх та хто може здійснити якісний монтаж.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті